19 март , 2024, 12:17:59

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Iskam da stana model...

Started by Magdalena, 10 ноември , 2003, 15:40:55

« назад - напред »
Go Down

Magdalena

Neznaq kiam kogo da se obarna molq pomognete mi!

joana

Magi pi6i mi ako ska6 za6toto predi vreme az imah sa6tiq problem i sega moga da te naso4a kam mnogo hora koito 6te mogat da ti pomognat taka kakto pomognaha i na men!

       Joana(j777@abv.bg)

BabY-LoVe

I az iskam da stana model ;)

Todor

Drasni mi edin mail i shte ti dam telefonite na Visages Plovdiv


Georgi

i az iskam da stana model ma nz kak ako moje nqkoi da mi pomogne da mi pishe na Alc0h0lic@bitex.bg

Enco


  az moga da vi napravq modeli,manekeni i kakvito si poiskate

eskiril@abv.bg

kissme

abe ne stava vsichki momicheta v Balgaria da sa manekenki!SE pak parvo vij se kak izglejdash,a ne kakvo iskash!Zashtoto kato gi gledam kakvi manekenki ima mojesh da pripadnesh!Vijte s edin kurs,koito triabva da izkarate v niakoia agencia ne si mislete,che veche shte stanet manekenka ili pak mn.shte vi tarsiat!Az sam bila i vsichko zariazah,zashtoto biah 7klas i triabvashe da kandidatstvam i ot tam kakvo stana i poveche ne otidoh v nito 1 agencia!
Pojelavam vi USPEH i dano mechtata vi se sbadne :)

Mehmet Dermenci

Vijte az bih razgleda tozi vapros pod drug agal, t.e. tova momiche (dete), koeto iska da stane model si mechtae za tova neshto, moje bi naistina e rodena za tova, vinagi moje da se napravyat kritiki i hubavi neshta da se kajat, no postavete se na neynoto myasto. Vseki ima pravo da se probva, a da li shte stane vsichko e v tehnite race. Balgarskata pogovorka: "Kakvoto povikalo, takova se obadilo", na vseki mechtite da se sbadnat Vi pojelavam. Nesluchayno se govori v chujbina, che nashite balgarki sa edni ot nay-krasivite jeni.
Badete zdravi.

toni

iskam da stana model

Mar4eto

Amiiiii...po princip az su6to dosta bih dala , za  da se probvam v taq rabota s modelite...;)...no i moqt problem e 4e ne znam s kogo da se svurja i t.n....ako nqkoi moje da mi help-ne,neka drasne nqkoi red:) ;p;)puk i ne samo za tova de:)


tia

ne si mislete che e lesno da si model svarzano e s mnogo otgovornisti i jertvi

Sunshine

Znam 4e e svurzano s mnogo otgovornosti i jertvi ,oba4e mislq 4e sum gotova da gi napravq:)I na mene ako nqkoi moje da mi dade nqkakvi nasoki,mn molq da mi pishe...:)

mersi:)

vd

iskam da stana model...

i az iskam da stana model...

i dvamata iskame da stanem modeli....

s kogo da se svarjem...

mojem da pratim snimki i t.n...samo ostavete mail ;-)


Marieta

vsi4ki,koito smiatat,4e imat danni za model adresat na Ivetfashion e Sofia,ul.Tsar Asen No.32.tova e agentsiata,kiato moge da vi napravi modeli!

the_hopless

az pak iskam da 4ukam modeli

Go Up