28 март , 2024, 17:55:05

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Professionalno zasnemane na modeli

Started by Todor, 14 октомври , 2003, 20:58:53

« назад - напред »
Go Down

jana

mila tova nemog da go razbera ima mn. kato teb i pitat> ama molqvi pomognete mi iskam da se svurja s agenciq> ti nali znae6 kak pravilno se izpisva imeto na  agenciqta togava potursi gi v saita na gogle vij tehniq sait i vij tam nqkade na qvno mqsto trqbva da pi6e kontakti 6trakni tam s mi6kata i sledvai ukazaniqta. ne si malka 6tom iska6 da stva6 model. i nemoga da razbera kak do seg ne si go napravila.

sashka

Zdraveite!Kazvam se Sashka Margaritova Cenova na 17g i sum ot gr.Pleven.Nikoga ne sum se zanimavala s moda imam 1 probna fotosesiq i ni6to pove4e.Obicham da poziram i mnogo bih se zaradvala ako mi bude daden shans da pokaja 4e obicham obektiva!Shte chakam s neturpenie vashiq otgovor i ako ste zainteresyvani s ydovolstvie shte  vi izpratiq moi snimki!

snejinka

zdraveite,
bih iskala da mi kajete kakvi sa iziskvaniqta i poveche informaciq za da stanesh fotomodel.
no pls pishete mi na  e-mail  snejanka15_@abv.bg
priqten den
4ao


snejinka

nujno li da si visoka nad 170 za da stanesh model

dido666666

HORA  MOLQ VI AKO NQKOI ZNAE I E NAQSNO KAK SE STAVA MODEL DA MI PI6E PLS didko_666666@abv.bg

nqma kak da se podpi6a to4no tuk :P

Sashev_16

Iskam da vi popitam koga i kade shte ima kasting za modeli???I I imali nqkakvo zaplashtane???

sladur4eto_2

zdraveite!
az simona  ot grad Pleven i sam na 18 godini!Hodila sam vednaj na kasting za modeli!Bih iskala da razbera koga imakastingi za modeli v moq grad !Obi4am da se snimam!Blagodarqq vi predvaritelno!!!!!

sisis

Tedi_Dqnkova

Zdraveite!Studentka sam v Plovdiv i imam ogromno jelanie da se zanimavam s moda, u4astie v reklami i t.n!Kato po-malka zapo4nah kursove za manekenka, no te se okazaha nepodhodq6ti i neseriozni poradi redica pri4ini!Iskam da vi pomolq za pove4e informaciq i kato cqlo za razqsnqvane iziskvaniqta po tazi tema!Bih se radvala na otgovor - teodora_1@abv.bg!Blagodarq predvaritelno!


Dimitur

kazvam se dimitur  na 18 godini sum  ot stara zagora iskam da opitam kato model.. nz interesno mi e.. moi snimki mojete da vidite na http://www.impulse.bg/mitko_______

za poveche vruzka.. :
tel: 0887 114 031
e-mail: mitkoiee@mail.bg

iskam... da probvam kato model..

Go Up