Professionalno zasnemane na modeli

Started by Todor, 14 октомври , 2003, 20:58:53

« назад - напред »
Go Down

ivan

ami pitai v ofisa na vizaj na nomer 02/9812361

Tatqna

Zdraveite kazvam se Tatqna i men me valnuva sa6tiq vapros kato mnogo ot vas.Kak da se svarja s agenciq X-graund.Mojeli nqkoi da mi pomogne?


silvia

Здравейте,
вижте на сайта на X-Ground данни за контакти

xground-models.com

-- www.fashion.bg - Българският моден портал --

anastasiya


viktoriq

tova 4e si 165 golqm problem li e ?

borislav

imam vapros?i toi e 4e iiskam da se zanimavam s manekenska deinost,imam napraveni profesionalni snimki no taka i ne znam kade da se re6a da otida.A smqtam 4e imam zalojbi i to golemi.Ako moje da mi pomognete 6te sam mnogo blagodaren.ISKAM PROSTO SAVET

Rumiana

Zdraveite,Uvajaema agencia!Zdraveite na Vas,koito v momenta chetete moeto pismo!Az iskam nai-iskreno da se obarna kam Vas,s edin vapros,koito mnogo "jivo" me valnuva ot dosta vreme!!!Az skoro shte stana na 16 godini,no ot mnogo,mnogo vreme,mnogo silno mechtaq da se zanimavam s manekenstvo!Predi,moje bi 3,4 meseca zapochnah kurs v edna modna agencia v Plovdiv,no za moq OGROMNA jalost prekasnah tozi kurs poradi nqkolko prichini.Az bih jelala da spodelq tezi prichini s Vas!Parvata prichina da spra zanimaniqta si,s neshto,s koeto naistina mnogo kopneq da se zanimavam profesionalno i seriozno,beshe 4e lipsva6e to4no serioznost v provejdaneto na kursa,i ipsva6e golqma vazmojnost za realizaciq na zapisalite se kato modeli...!Osven 4e izglejda6e mnogo neseriozen,kursat,koito trqbva6e da ni "napravi" manekeni ni otnema6e mnogo vreme!I gadnoto za men be6e,a i vse o6te e,4e az u4a v ezikova gimnazia,kadeto ima dosta u4ene ot Ponedelnik do Nedelq,ima mnogo uroci i...mnogo seriozen vapros mi e svobodnoto vreme i kato cqlo vremeto mi!!!!I dori da trqbva6e da u4a mnogo,poradi moeto ogromno jelanie,kakto kazah da se zanimavam s manekenstvo,az zapo4nah da si hodq redovno na kursa,no...-uvi,ne polu4avah tova,koeto mislq 4e edna modna agenciq trqbva da dade...i na vsi4ko otgore si izgubvah stra6no mnogo vreme za da sam tam!Molq Vi-pomognete mi!Iskam da sam manekenka,v agencia!!!!!


Dinko

emi vseki iska da e model ..! az gledam vsqka dreha mi otiva super mnou ..! kvoto i da obleka pak i .! sam hubav e taka pone kazvat .! ama tia prizivi ne s echuvat mai mnogo mnogo........!kakto i da e .! e i az iskam .!ako nqkoi iska da vidi moi pic-cheta neka pishe na nepokorimia@abv.bg ama imaite predvid che sa snimanis tel.!!!!!! are t`va ot mene .! ako nqkoi vse pak reshid a obarne vnimanie mnogo she s eradvam ..!
               Emi da ama t`va e mnou skapo ..e  apak az kato nqmam kinti she si umra krasiv bez  da ima koi da mi obarne vnimaniee eeeeeeeee! :){}
ama i skromen sam e ..! tctc

julia delova

zdraveite,
az sym na 17 god. i sym ot sf.u4a v 91-NEG.imam golqmo jelanie da stana fotomodel,no vinagi sym se strahuvala da ne byda obidena po niakakyv na4in (tqlo,teglo)nai-nakraia re6ih da vi pi6a.visoka sym 172,i teja 54kg.s rusa kosa(leko na rasti :),zeleni o4i.
6te se radvam mnogo ako polu4a niakakyv otg.
                                                                                         JD

Denis

Hi az sam na 18 ot plovdiv no jiveq i u4a v gartciq.i bix iskal da znam dali stavam za model tui kato ot dosta vreme treniram i igraq voleibol 185cm,73kg sam.Taka 4e moje i da imam kasmet kato model;))

National Fashion Chamber

22-25.07.2005 - Лятна Академия за Моден Дизайн-градината пред Народен театър София.Откриване 11.00ч. Изложба на модни скици на финалистите от ІІ национален конкурс за млади дизайнери и идейните им проекти, изработени в дните на Академията.

25.07.2005/18.00ч. - Награждаване със сертификати за най-добри идейни модни проекти по скица. С подкрепата на Министерство на регионалното развитие и благоустройство, организира: Съвета по моден дизайн на Национална камара за мода, Столична Община и списание за моден дизайн "Студио Надин Стайл".
Аукцион с благотворителна цел.

Zapoviadaite!

Ilian

Ilian Cvetanov
179
100
78
95
kestenqva kosa
sini ochi
pishe te mi ....
s tezi merki moga li
da stana foto model ???
ako nqkoi se interisuva ot men
email-a mi e : BlueIlian@data.bg

yutiuop[p


joannka

emi iskam da pitam tova samo parvena na book li e posle bez nikakavi angajimenti taka li ako moje pi6eteb mi na joannka_@abv.bg mn 6te vi bada blagodarn aa i da mi kajete kolko struva

Todor

da - samo BOOK bez nikakvi angajimenti.

izpratih vi e-mail.


Go Up