hora pomo6t !spe6no!

Started by ivet0, 21 януари , 2008, 21:41:38

« назад - напред »
Go Down

ivet0

mmm...Zdr na vsi4ki za pyrvi pyt pi6a tema tuk :) nadqvam se ima dobri hora koito da otkliknat byrzo na zova mi za pomo6t:)taka da po4vam seriozno. az sym momi4e na 13 sled 10 dni na 14 godini .imam seriozen problem s tegloto.. :( moje bi trqbva da svalq ne pove4e ot 6 kg no tva e trudno... iskam nqkakyv na4in da gi svalq, gledam postoqnno saitove no me pritesnqva edno...az nqmam vreme na merq marulqta kolko grama e i da qm po 5 pyti na det v to4no opredelen 4as i to4no opredeleni ne6ta vseki den!sklonna sym na vsi4ko samo da otslabna s 6 kg za nai kratko vreme...tuk idva i nai golemiq problem! imam seriozen priqtel s koito sme ludo vliubeni...toi e na 18 i mn iska sex...az sy6to! ne sym detstvena pyrvo be6e samo s prysti sega ve4e s predmeti do 20 sm ...moje bi 6e vi se stori stranno no e istina!a az ne go pravq s nego samo za6toto mislq 4e sym tvyrde pylna a iskam da e perfektno...za koeto trqbva da otslabna mn byrzo

P.S. za otslabvaneto - treniram basketbol vseki den ot sedmicata 4esto ve4er pravq seriq oprajneniq mersi predvarielno na vsi4ki {}

Ralka

mila moq ne misli6 li 4e mnogo barza6ti vse o6te si dete vnimavaia kolkoto do tegloto az sam na 19 godini i imam ve4e dete za tova ti davam savet da ne barza6 predi da rodq bqh 48 kg a po vreme na bremennost stanah 68 kg kato rodih sprqh da qm hlqb i se majeh s edno anti celylitno mazilo na deva sryva okolo 5 leva stranno no ima e3fekt v momenta nqmam nikakav celylit i teja 50 kg tova anti celylitno lekarstvo i namalq obikolkata na bedrata i dypeto taka 4e yspeh ti jelaq dano ti pomogna pri men podeistva

Aromatherapy

Здравей момиче - проблемът с отслабването не е от вчера, за това Ви препоръчвам диетата на Сралсдйл http://www.tialoto.bg/article.php?cat=17&id=2128 много е ефикасна, но не е панацея. Или пробвайте с Ароматерапия. Чао и умната да се пазите, Успех на всички!!!

P.S. А по въпроса със секса, не се хаби може да си пада по по-пълни и в това да ти е чара. Не се притеснявай - действай.

Coco

 :) рецепта за любов
1 грам : щастие
2 лъжички: пържени картофи
1 купичка: Ванилия
= кекс

Go Up