28 март , 2024, 14:48:50

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


kosa

Started by daleila, 06 ноември , 2005, 09:47:27

« назад - напред »
Go Down

daleila

kakvo moje da mi pomogne za razteja na kosata?


diana80


life

Себорал форте. Струва лев и нещо в аптеките


ана

И аз ще кажа, че хининовата вода много подсилва растежа на косата. Вече трето шишенце използвам и съм много доволна.

plami

kak se polzva hininovata voda

any

Tova sa nqkakvi otjivelici!Ima prodykti specialno razraboteni visokoka4estveni i PROFESIONALNI

desislava

hininovata voda se polzva kato se praska ili vtriva v korenite na kosata i se ostavq.Ima mnogo dobar aromat!

okienkoo

kyde moje da se kupi tazi xininova voda?

cvete_to

Във всяка аптека я продават.И аз околко два месеца ползвам и сам много доволна:)

Не се задоволявай да бъдеш дим,когато можеш да бъдеш огън...!

nalis

zdr iskam da imam po dalga kosa i za tova 6te si kupq hininova voda sega kosata mi ne e mnogo dalga zada stigne do ramenete ima 5-6 santimetra i prez sedmicata kolko dena trqbva da izpolzvam taq hininova voda i kogato si q vtriq v kosata kolko vreme da 4akam ili taka si ostava posle mie li se kosata i za 1mesec kolko po dalga moje dami q napravi

heheheh:)

mmcosmetics


maichka

zdraveite .... ami zna4i az ot tiq forymi pro4etoh za hininovata voda i q kupih i mn pomaga oba4e samo pri men li se poly4ava tva omazniavane ?1 izlizam ot banqta maja se i sled 1-2 4asa maximum vse 1 ne sym se kupala...mnogo me drazni tva ?! pri nqkoi ot vas poly4ava li se ?


me4tatelkata_i

kato govorite za kosa......imam neveroqtno kydreva i krasiva kosa i vsi4ki me karat da probvam za nqkakyv konkyrs ili reklama.....kyde da potyrsq za podobno ne6to...?!?!

краси

Освен маски, на косата трябва да се правят масажи:
1. На корените, като се втрива маската - около 5 мин. (с връхчетата на пръстите, с кръгови движения).
2. Да се скубе (с лека приятна болка): хваща се на опашка и леко се дърпа във всички посоки за да се раздвижи скалпа - задължително!
Това помага не само за растежа на косата, но и за общо ободряване и  главоболие!

karelia

hininovata voda,pomaga-da,NO.......samo na prikazki.......kosata ne stava po-dalga,upotrebqvash li q ili ne,pri edni kosata raste barzo ,pri drugi-ne...az sa6to iskam dalga kosa:(,no:(ot xininovata voda edinstveno polu4avam parxut,i sarbej na glavata,da ne zabravq da kaja i omaznqvane..........za tova mili moi.......prosto si imaite tarpenie.........

Go Up