Мога ли да се спася от пъпките

Started by Ана, 18 септември , 2005, 20:01:13

« назад - напред »
Go Down

Raia

До ТИТИ

Радиовълните мисля,че ще ти помогнат - зависи от белезите , но се убедих,че с радиовълни се постигат неща, някои от които правят и пластичните хирурзи...страхотни са..най-скъпи са процедурите с тях, но пък ефекта се вижда

Elie

Най-ефективно и дълготрайно и изобщо най-доброто средство за премахване, предотвратяване на пъпки, бръчки, белези и други проблеми на кожата, това са кремовете, които съдържат слуз от охлюви! Повярвайте аз бях много зле, пробвала съм какво ли не, докато не намерих тези кремове. Сега съм със страхотна кожа, като на бебе, без проблеми без пъпки, без белези.... Просто чудесноо

esterel

Здравейте,
От 6 месеца използвам професионална италианска козметика, нова е в България. Казва се ESTEREL. Много съм доволна. Особено серията за мазна кожа и акне е много бърза :) ! Имат и български сайт www.koevgrup.com

lisakumalisa

Най-доброто нещо за кожата е натуралната, без химикали , екологична козметика. Тя не б трябвало да дразни кожата, а да я лекува. Успех!

fashionistta

Аз имах същият проблем и дори с нарастване на възрастта пак си имам все още!От кожата е, но моят съвет освен добро почистване е да отидеш на лекар дерматолог.Аз съм много благодарен на моят лекар , че успя да ме отърве от пъпките и с добро поддържане успявам да запазя лицето си в добър вид.Ако не ти се ходи на лекар ти препоръчвам Zinerith този препарат ползвах при лечението!Успех в борбата!!!






www.ffstyle.bg- Дрехи и Аксесоари
www.ffstyle.bg - Мода и Аксесоари

BorishchoO

#35
14 ноември , 2009, 12:05:25 Last Edit: 14 ноември , 2009, 19:43:10 by krassyo
Зара Йозгатлян ще може ли да ми пишеш в имеила да ви попитам нещо demoncheto@abv.bg ако може де :)

ladyinstyle

#36
28 ноември , 2010, 15:20:45 Last Edit: 12 август , 2011, 13:53:18 by krassyo
ужасни пъпки ми излязоха от противозачатъчните, защото обърках приема :(

VikiPavlova

Наскоро прочетох, че една от причините за възникването им е анаеробна бактерия от вида Propionibacterium acnes. И за да спре образуването на пъпки трябва да се ограничи развитието и. Пишеше, че е добре да се пречисти организма. А тази бактерия се унищожавала с приемането на Isotretinoin, който задължително се изписва от лекар, защото не е безобидно лекарство.
Аз лично мисля, че ще имат ефект хапчетата Purim, които са продукт на Himalaya - фирма за билкови продуки от Индия. 

universum

Искам да споделя опита си с пъпките, може да ви помогне. И понеже лично съм го изпробвала, мои близки - също, няма нужда да се убеждавам дали действа или не. Става въпрос за козметична серия с микросребро, без парабени. Разбира се, ако проблемът не е хормонален, това само ще го потуши външно - в такива случаи е добре да се приема алое за пиене, за да се освободи организма от натрупаните токсини и шлаки (и за безброй други неща помага, но сега темата е друга). Да се върна на Микросилвър. Малко научна информация: Почти всяко кожно възпаление и най-вече всеки дерматологичен проблем, например акнето, започва с нежеланото заселване на микробите.
И тук разгръща действието си MicroSilver.
Причината: Изключително порестия MicroSilver непрекъснато освобождава положително заредени тела (AG+), така наречените йони, които неутрализират вредните микроби, след като първоначално са неутрализирали основния строеж на тяхните ензими. Разрушават структурата на микробите, разграждайки клетъчната мембрана, прекъсвайки тяхното деление и възпрепятствайки по този начин размножаването им.
Една резултатна атака, след която не може да оцелее дори и най-издържливия микроб. Научно доказано е, че MicroSilver не действа само срещу бактериите, но и срещу гъбичките и вирусите. Също така в благодарение на специалната му преработка не може да премине в най-долните слоеве на кожата. Това означава, че възпрепятства за часове и за дни, образуването и заселването на нови вредни микроби върху кожата. Същевременно действа и като защитен филм, като една втора кожа, неутрализирайки микробите.
Ефектът е незабавен - изпробвала съм го многократно. Има и шампоан с микросилвър, който реши дерматологичен проблем с кожата на главата на моя племенница, който никой дерматолог и никой алтернативен метод не успя да овладее.
Не на последно място е липсата на ПАРАБЕНИ в тези продукти - не знам колко от вас са се интересували от тази тема, но това е бомба със закъснител. Според научните изследвания всичко, което си сложим върху кожата, за 6 минути преминава в кръвта, а оттам за 20 минути стига до всяка клетка на тялото - и голяма част си остава там. Изобщо знаем ли какво съдържат и как въздействат всички онези симпатични латински наименования, които са написани с толкова дребни букви на опаковката, че ако иска човек да разбере нещо, ще трябва да се въоръжи с ...ЛУПА и ТЪРПЕНИЕ.
Така че, ако някой се интересува, мога да дам повече информация.

Ivanik

Преди всичко трябва добра хигиена на съответната зона и ползването на специализирана за целта козметика. Определено и стреса си казва думата, но е трудно да се избегне :)
Ползвах преди години едни маски и свършиха добра работа. Продават ги в козметични магазини и аптеки, но могат да се поръчат и онлайн:
http://www.bezbruchki.com/Anti-Acne.php


Имам страхотни пъпки по лицето,като циреи са и са възпалени!Знае ли някой лечение,има ли такова изобщо у нас!

venny3


Ходи ли на лекар за да види,дали не е от токсикация на организма,сега с тези храни и боклуци с които се храним...Спри сладките неща и особено шоколада,прави разтоварваща диета,прочисти организма основно,прави си маска с хума,помага.Успех



+1
Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса. Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо.

feria

Кожата на лицето изглежда значително по - добре, ако се избягват сладки и мазни храни. Знам го от личен опит. Спазвайки лек и балансиран хранителен режим с добра хигиена на лицето пъпките почти изчезват.
:)

stan5


Кожата на лицето изглежда значително по - добре, ако се избягват сладки и мазни храни. Знам го от личен опит. Спазвайки лек и балансиран хранителен режим с добра хигиена на лицето пъпките почти изчезват.
:)

Съгласен съм с теб!


niokit

Благодаря за полезния линк!

Go Up