19 март , 2024, 13:52:20

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Мога ли да се спася от пъпките

Started by Ана, 18 септември , 2005, 20:01:13

« назад - напред »
Go Down

Ана

Имам страхотни пъпки по лицето,като циреи са и са възпалени!Знае ли някой лечение,има ли такова изобщо у нас!

Зара Йозгатлян

Има, мога да ви помогна. Има доста хора на които съм помогнала. Пишете ми!

Megi

Naistina kajete neshto za pupkite... napravo e ujasno...ve4e sum na 19, nikoga ne sum imala pupki po liceto, nito po tqloto ...do sega! Ujas, pomognete...

Татяна

Според мен част ( съществена) от решението на проблема е да ползваме прецизни средства за хигиена и козметика.
Една чудесна ( неагресивна ) и  подходяща серия можете да видите на
    www.get-vip.com/dr_nona

Ниго

Има начин за спасение, ако искаш трайни резултати трябва да ползваш козметика и нещо за вътрешна употреба. Но за да ти бъда полезна и помогна. Трабва да ти задам някои въпроси. Затова ми пиши на личната поща.
zaraag@abv.bg

И АЗ

Ходи ли на лекар за да види,дали не е от токсикация на организма,сега с тези храни и боклуци с които се храним...Спри сладките неща и особено шоколада,прави разтоварваща диета,прочисти организма основно,прави си маска с хума,помага.Успех

Maya

Zdravei!
Ako pypkite ti sa naistina mnogo golemi i ti ne gi pipash,spored men si za lekar dermatolog.Ako iskash mojesh da probvash kato nachalo da ne gi pipash.Tova e nai-golemiat problem.Az navremeto biah napravo ujasna.Beshe me sram da hodia po potnik za da ne mi se vijda gyrbyt i dekolteto.Da ne govorim za plaj,more.Prosto spriah da gi pipam i te kato po chudo vzeha da minavat.Iska se goliama volia.Moje da opitash i da gi polekuvash malko,no pak bez da gi pipash,prosto zabraviash che syshtestvuva ogledalo i rytzete dolu ot litzeto.V momenta sym kozmetik veche poveche ot 7 godini,no ne te yvetvam da otivash na kozmetik,zashtoto ne vseki si razbira ot rabotata i vmesto da ti pomognat mogat da ti navrediat.Mojesh da si napravish edno lekarstvo.Kupuvash si antibiotik Doxycyclin(struva ne poveche ot 2lv) i si raztvariash malko kolichestvo ot prahcheto v krem Zdrave.S tova se majesh vsiaka vecher.Sled niakoi i drug den pak si raztvariash prahche v kremche.Netriabva da pravish goliamo kolichestvo,zashtoto se okisliava antibiotika(pocherniava) i niama da e efikasen.Ami Uspeh! I Pak povtariam i potretvam NE PIPAI!


Monika

Zdravei Ana,
predi godini imah syshtia problem. Kolkoto i stranno da ti se stori, moga da ti preporycham da hapvash po edna glava luk vsiaka vecher i shte zabelejish znachitelno premahvane na pypkite. Na men pone tova mi pomogna. Syshto taka prez liatoto pecheneto na slynce pomaga.

raia

Zdraveite!!!
 Az sam na 17 i sa6to imam problem s papkite!!!Maya,tova koeto si ni predlojila me zaintrigyva,i 6te go probvam,za6toto kakvo li ne sam kopyvala!Nadqvam se da mi pomogne!!!


илиана

аз съм на 13 и имам пъпки.понякога (доста често) ги чопля и става нещо ужасно.моля ви помогнете ми!

silviq

az sa6to imam mnogo papki i vi pi6a za da vi kaja tozi metod ...predi okolo godina davah ludi pari za kozmetici no pomaga6e za okolo 2-3 dena i posle pak se poqvqvat ....sre6nah se dermatolog i vijte kakvo mi kaza toi...ve4er si izmivate liceto s krastavi4en sapun i se namazvate s krem zdrave..mislq 4e go znaete koi e ...i e eftin pri tova...a kogato imate vreme ve4er prez 2-3 dena si vzimate mentolova pasta za brasnene i se namazvate ,ostavqte leko da izsahne i posle vzimate malko sol i 4a6ka voda i topite leko prastite si v vodata i posle sol i tarkate leko s valnoobrazni dvijenie i go povtarqte taka prez 2-3 dena 6te vidite razlikata na men tova mi pomaga i drugoto koeto savetvam e da ne slagate pudra dokato ne iz4eznat papkite i 6te vidite rezultatat...tova e ot men sladura..ako ima ne6to drugo ot koeto se interesuvate pi6ete mi sega ve4e karam kursove za kozmatik i moga da pomagam ....kiss na vsi4ki sladurani...i kato iz4istite liceto s tova izlezte na van i 6te vidite kolko gladko i 4isto 6te e ....4ao za sega 6et 4akam da pi6ete....kisss

ivan

zdraveite pomognete mi da se spasq ot papkite kakvo li ne opipah nestava polu4avat mi se celi babanci i mi ostavat belezi sled kato gi premahna ru4no

JenEvisA

Зара Йозгатлян!!!!!!!!!!!Zdravei,az sa6to imam problemi s papkite,no ne sa 4ak tolkova golemi....no se pak te molq da mi pi6e6 na po6tata:  Lindsay__92@abv.bg   (sas dve dolni 4erti)   6te te 4akam molqte,kolkoto moje6 po skoro mi pi6i...blagodarq predvaritelno..4ao

sneja

ДА-можеш! Продукта се казва  colldgen exclusive  това е полска козметика на основата на натурален колаген

titi

imam belezi po liceto i i iskam da znam dali moga da gi premahna sas ne6to osven s lazer.a ako ne moje nqkoi ako znae kolko struva i kakvo predstavliava procedorata molq pi6ete!!!!

Go Up