искам да отслабна без да съм гладна

Started by Петя, 18 септември , 2005, 19:58:37

« назад - напред »
Go Down

silvia

Здравейте,

най-новата технология за отслабване, която превзе Европа и САЩ, а вече е и в България е трансдермалните пластири SLIM WEIGHT TM. Създадени да повишат метаболизма и в същото време да потиснат апетита ви. Какъв е крайния резултат? БЪРЗО И ТРАЙНО ОТСЛАБВАНЕ! Така както дълги години вече никотиновите трансдермални пластири са перфектното решение за отчаяните пушачи, които искат да откажат цигарите, така и пластирите за отслабване са най-новото оръжие в борбата с излишните килограми. Тези малки залепващи се пластири съдържат само натурални съставки, като са абсолютно безопасни и без никакви негативни ефекти. Този нов тренд се оказа вече много популярен и сред някои знаменитости, като Парис Хилтън например, която наскоро беше забелязана от OK!MAGAZINE да носи с гордост подобен пластир за отслабване.

Трансдермалните пластири Slim WeightTM се разработват и произвеждат от утвърдена холандска фармацевтична компания - Roduve Healthcare Solutions. Те са дишащи и водоустойчиви и не на последно място на страхотна цена! Може би поради всичко това те са класирани от множество независими експерти, интернет страници и клиенти, като пластири №1 за отслабване!

За повече информация и поръчки: www.slimweightpatch.bg

Прочетете повече за По-слаби за лятото с трансдермална технология
-- www.fashion.bg - Българският моден портал --

stm331

#61
19 ноември , 2013, 10:06:08 Last Edit: 05 май , 2019, 09:09:46 by stm331
Хапчета за отслабване - https://thermacuts.com Благодарение на тези малки капсулки отслабнах с цели 5 кг в първия месец, а в следващия с общо 9кг.

fantastico

Може да се отслабне без да гладуваме - просто трябва повечко спорт и правилно хранене.

dim

Естествено,че не бива да сме гладни,просто трябва да се ограничат някой неща, като хляба, пърженото, сладкото и мазното. Разделното хранене също е вариант. Успех :)

klarona

Опитай с липовон или редуктан ! Много са ефикасни :)

golfar78

За липовона съм твърдо за !! Много е ефикасен :)

kamelia_ivanov

Яко тренировки !

mydetom

Разбира се, има методи за диети за отслабване, без сериозен поглед в Google.

stankura

Спорт и много упоритост заедно с правилно хранене

kurosania

Липовон е наистина качествен продукт :)

Detelina Dimitrova

ако искате да отслабнете, просто спортувайте по често, хранете се здравословно и малко по малко всичко става. лично аз съм против хапчетата за отслабване . Спортувам редовно и мога да кажа че имам едно стегнато и оформено тяло без диети и продукти за отслабване

m.milusheva

Аз съм пила хапчета за отслабване, но не съм спирала да тренирам и за миг. И ефект имаше повече от задоволителен. :) Бих ги препоръчала на всички.
За трайно отслабване, има много ефективни диети !

Detelina Dimitrova

а какви хапчета сте приемали , от които сте доволна? може да ги препоръчам на моя приятелка, тъй като тя сега е изпаднала с депресия, тъй като е качила някой друг излишен килограм:)

ribotur

Честно казано за липовон е качествен продукт. Имам приятели които са доволни от него

Detelina Dimitrova

Хмм трябва да поразгледам за този Липовон, аз пък миналия ден разговарях с една позната, тя пък била ползвала някакво си ABC акай бери, от което каза че отслабнала. благодаря все пак за идеята ще ги разгледам нещата :)

Go Up