искам да отслабна без да съм гладна

Started by Петя, 18 септември , 2005, 19:58:37

« назад - напред »
Go Down

lora1

Здравей! АЗ ходя на процедури за отслабване и за 3 месеца свалих 15 кг.без строги диети и мъчения.знам какво е да си гладен и да не смееш да хапнеш,но сега знам че това не е решението.ако си на пълен глад и постоянно спазваш диети после ще качиш двойно ако преди това не си докараш болест.ако искаш ми пиши на емайила ми

lora1

здравей.аз същто спазвах строги диети ,но след това пак си възвръщах кг.тогава разбрах че не това е начина и мойта приятелка ме заведе на процедури където тя ходи.там свалих 15 кг. без  строги диети.ако искаш ето ти сайта на тези процедури; figura1.hit.bg

lora1

Здравей! аз също имах този проблем.Според мен всичко влияе върху качването на кг.-- лошата храна , застояването ,та дори и нервите.Аз 2 години се борех с този проблем, спазвах диети, ходих на фитнес, използвах кремове, но малък резултат.Преди 3 месеца тръгнах на процедури за отслабване и свалих 15 кг.Ако искаш ето ти сайта да го разгледаш: figura1.hit.bg  Ще се радвам да ми пишеш.

lora1

Здравей! не се отчайваи за всичко има решение. Аз бях доста дебела и това страшно ме мъчеше.Бях се затворила в себе си и не исках да ходя никаде и с никой! Тогава реших че на може повече така и отидох с мойта приятелка на процедури за отслабване.За три месица успях да сваля 15 кг. и сега се чувствам страхотно.Виж това, че си отказала цигарите е супер и те поздравявам. Ето ти тел. и сайта на процедурите: тел: 0877285766: сайта е: figura1.hit.bg

neri





Съобщението беше редактирано (11-25-06 20:23)

lora1

Здравей, знам какво е да искаш да си слаб и постоянно да бъдеш на диета.АЗ съм го изпитала и никак не е приятно,но и по този начин не става.В много форуми описах как успях да отслабна и за живота ми.Ходя на процедури за отслабване и лечение на целулит и там успях да постигна доста добри резултати.Ето ти сайта; figura1.hit.bg

Elina

Zdravey,mila :) Mojesh li da mi kajesh kak otslabna s 20 kilograma .naistina iskam da uznaq..6te napravq vsi4ko vyzmojno..samo mi kaji kakva e to4nata dieta i kakvo trqbva da pravq...Predvaritelno ti blagodarq..pishi na e-maila mi ekercheva@abv.bg

EM KO

Здравейте,

Това е лесно ако знаете какъв тип метаболизъм имате - белтъчен или въглехидратен.

Видях на сайта www.health-prevent.com нещо което ме впечатли.

Това са хора професионали и със сигурност знаят какво правят.

Клинично изпитана методика, която работи в Европа от 1998 година.

Опитайте - аз знам, че 4 кг мазнини се губят с правилен хранителен режим за месец.

ЕМ КО

flirt`f

здравей. исма да отслабна и раглеждам най-различни диети и няма ефект от никоя.
би ли ми казала как си отслабнала, защото и аз наистина искам много да отслабна, а не мога.

пепи

има една програма за корегиране на теглото, при която ядеш, но вземаш и хранителни добавки на растителна основа за да не отслабне имунната защита, да не ти се яде сладко. След 3 месеца ефекта е видим и най-важното е, че задържаш теглото си и след програмата. Ако се интересувате пишете ми на   e-mail: pepilota_am@abv.bg

DeniTO

здравей!искам да отслабна тейа 59 кг а сам висока 163 4ужстжам се ужасно ! моля те помогни ми!!!

DeniTO

искам да разбера вси4ко  за твоята диета!моля

krisss

Искам да науча повече за процедурите за отслабване:)

nayden

Здравейте на всички в форума имам подходяш за вас метод за сваляне на килограми но без да гладувате и без да вредите на организма си с диети.Метода съм го описал в темата Дефиниция на хранителната непоносимост прочетете го  и ще разберете как да се избавим от излишните килограми.

stefito

molq vi nqkoi ako ima vrazka s tazi Zara Iozgatlqn da mi pi6e na s_stancheva@abv.bg molq vi se bilo e otdavna no molq vi pomognete mi :( mnogo sum ot4aqna molq vi seeeeeeee

Go Up