19 март , 2024, 06:48:07

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


искам да отслабна без да съм гладна

Started by Петя, 18 септември , 2005, 19:58:37

« назад - напред »
Go Down

Петя

Писна ми от салати и други подобни!Искам да отслабна и да не гладувам,като куче възможно ли е това?Ако можете да помогнете-помогнете ми!

Зара Йозгатлян

Можете, без проблеми, аз свалих 20кг. Ако имате сериозни намерения, пишете ми ще ви дам подробна информация.

ИНА

Дайте ми поща и аз имам за сваляне поне 5-6 Ккг ;но като постоя два-три дена гладна, така хубаво се наяждам,че забравям за диета в близките два -три дни и пак ги качвам и така е вече 1 година.А Аз съм си гладна и дебела и много страдам,защото съм на 18 год и искам да имам приятели....


Зара Йозгатлян

Пиши ми на адрес        zaraag@abv.bg

flory2000

ако някой иска да отслабне без да гладува да пробва с диетата, която изключва въглехидратите. Ако ви интересува-пишете - ще ви я пратя. ефекта е поразителен-според всеки който я е приложил.

Didi

Probvai s razdelno hranene .

Таня Гетова

Искам да отслабна без да гладувам. Почти 15 килограма надебелях в разстояние на 2 години. През деня много рядко обядвам и закусвам. Не се движа достатъчно и може би за това и качих толкова много килогроми. Ивестно време ходих на фитнес, но не разполагам с много свободно време и спрях. Посъветвайте ме какво мога да направя за да поотслабна

роси

6te ti bada mnogo blagodarna ako mi izprati6 twoqta dieta!radwam se za teb!

silviq

molq te kaji mi na men kakvo da naprqv predi okolo 2 godini pu6ek i posle prqh i posle stanah s 7 kilograma po debela molq te ako ima na4in napi6i mi ne6to polezno na moqta po6ta az ot svoq stana 6te se opitam i az da pomogna za ne6to drugo....6te 4akam sladurano molq te vseki ve4e mi se smeee i nali se se6ta6 kolko e gadno taka....molq te ako ne ti predstvlqva trudno drasni nqkolko metoda ili ne6to drugo...kiss

Маргарита

Здравей.  Това което искаш е напълно нормално и още повече - напълно възможно! В днешно време Wealness индустрията е постигнала невероятни резултати, като е вложила много пари в изследвания как да се контролира теглото! Ако искаш повече информация - мога да ти кажа как ще стане, пиши ми на мейла.:)

zmei4o

spirat se vyglehidratite - kartofi, hlqb, makaroneni izdeliq, biskvitki vafli....
olio i alkohol se zabranqvat vyob6te !!! imat po 900kkal na 100gr

moje da se hapva mesce nai dobre vareno ili na skara
beltyci ot qice, riba da ne e mnoo mazna

zelen4ucite mogat da se qdat samo bez kartofi i morkovi

dietkata se pravi nai malko 1 mesec
rezultata e sled 2rata sedmica :)
                                                                    adi posle mi kaji ;)

valenceto

do zmei4o:za6to trqbva da sa izbqgvat morkovite? Misleh si 4e sa dosta polezni i stavat za dieta:(

doddo

Много ви моля,помогнете ми да отслабна,т.е. кажете ми  как да сваля излишните килограми най-безболезнено!Благодаря предварително!


Mekky

4 дена - 0 въглехидрати
4 дена - 5 гр. въглехидрати
4 дена - 10 гр.
4 дена -15 гр.   и т. н. докато спреш да отслабваш. Това ти става менюто за цял живот. Ако не искаш да пазиш диета - хранителна добавка CLA-500 , но и там трябва малко по-засилено движение

Ruja

Аз препоръчвам антицелулитни масажи и процедури за отслабване, бях настроена много скептично, но наистина имат ефект и помагат:). Успях да сваля по 6 см от бедрата и 4 от талията. www.spastudiosabina.com

Go Up