29 март , 2024, 01:40:17

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


boq za kosa

Started by iliana, 07 август , 2004, 09:57:31

« назад - напред »
Go Down

ted

znaete li 4e kolkoto po-svetla e kosata tolkova pove4e iztanqva,kolkoto po-tamna e boqta tolkova po-platen stava kosama.

Blondinkata

Na kolko vreme e nai-dobre da se boqdisvat korenite na rusata kosa?????

geri

az polzvah posledno na garnier i sum mnogo dovolna,naistina ne izstoshtava zverski kosata,kakto palete

emanoela

Ot nqkolko godino polzvam Garnier,naistina efekta e potresavash izpitala sam kakvi li ne boi Wela,sashto ne sa zle,no ejednevno se doverqvam na maskata za kosa na Avan s vastanovqvasht efekt okolo 5lv. e dostatachna mi e za mesec i polovina,osobeno za tretirana kosa.Vapreki che sam brunetka i lesno se potdarja kosata,vajnoto e da se zapazi elastichnosta i dobavqm kam vsichki shampoani i pri boqdisvane ampula bademovo maslo,prodava se navsqkade.


uma

garnie  perfektna ,ne izpolzva6 obezvetitel predvaritelno

Диана Божева


  Аз ползвам следната маска със страхотен ефект:

 Намазвам цялата коса със затоплен зехтин и я завивам както следва. Престоявам поне два часа.

Iliana

zavisi kolko ti raste kosata mejdu 15 dena i mesec e v zavisimots ot tova.Dnes se boqdisah s ispanskata profesionalna boq Yansey dobra e mnogo mi haresa i dobre izsvetlqva

nina

zdraveite iskam da poluca bialo rus cviat no vinagi mi stava zaltenikava niakoi znae li niakakva boia s koiato moga da poluca bialo ruso

life

Илиана, може ли да ми кажеш кой  # боя за коса Yunsey ползваш. И какво значи, че изсветлява добре? Аз сум отскоро руса и имам празнини в познанията си :)
Благодаря ти предварително !


nina

iliance otkade ia kupuvas

vili

a nqkoi znae li maska za rysa ot koqto ne pada tolkova boqta , a az se boqdisvam s profesionalnata na indola i sam dovolna

mira

ako niakoi moje da mi dade saveti za postaviane na tresi

vikki9

e dobre,no s supra nqma li da ti okape kosata?Za6toto i az predi polzvah supra,no mnogo uredq kosata mi.A i az iskam bqlo ruso i neznam kak go postigat tozi cvqt nqkoi jeni,a kato gi gledam i sa s dalgi kosi..kak go pravqt tova neznam...mira :

vikki9


any

Zdravei!Ima6 mn lesen razre6vaem problem!Ima produkti specialna seria razrabotena da zapazva produljetelnosta na cveta!Da bede dulgotraen i v su6toto vreme da podhranva i za6titava kosuma!Ako te interesuva moje6 da mi pi6e6 i 6te te naso4a kum pravilnia prodykt i e profesionalen nqma go po magazinite i e na rastitelna osnova!Produkt koito izpolzvat holivudskite zvezdi!Visokoka4estven

Go Up