Целулит

Started by Veronika, 20 февруари , 2004, 18:20:41

« назад - напред »
Go Down

kircheva

Спазването на определен хранителен режим и движението може би са най-ефикасни при борбата с целулита
Напълно подкрепям! След раждането започнах да ходя на фитнес и да спазвам диета и след около 6 месеца вече нямаше и следа от тъпия целулит. Много приятелки се мажеха с какви ли не кремове и гелове. Ходиха на какви ли не процедури и нямаше никакъв ефект. Просто повечето ги мързи да си раздвижат дупетата и искат да се намажат с ,,вълшебен крем" и готово. Да, ама не става така...

vesy

Ох, много трудно е да се отървеш от гадния целулит... Само с кремове и гелове не става...

desinka

Аз започнах да ходя на народни танци и отслабнах с 8 кг. за 4 месеца. Също така целулита ми много намаля и вече почти не се забелязва.

vesy

И аз имам целулит и не знам как да го премахне. Дайте идеи с кремове не става..
Трябва някакъв спорт, ама... мързелът е голям...

simeonovall

Това с народните танци ми допадна.

DNP

Ще ви споделя аз какво направих преди време и премахнах може би над 90% от целулита. Избрах си няколко продукта за гимнастика оттук https://www.fitneshrani.com/fitnes/fitnes-aksesoari , пробвах и с хранителни добавки, но не ми се получи нещо. Но обаче се доверих на този коректор за целулит. Нещата се получиха много бързо!

Go Up