28 март , 2024, 20:51:13

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Целулит

Started by Veronika, 20 февруари , 2004, 18:20:41

« назад - напред »
Go Down

titta

Има една нова серия, която е натурална немска. Намерих ги на адрес http://www.wellnessstyle.bg/eshop/subCategories.php?catId=100 серия Body line. Много приятно мирише на хвойна. И има много добър ефект.

Mekky

Антицелулитен крем -много ефикасен и само  30 лева

Radee

Малко късно попаднах на този форум, но искам да помоля Петя или Зара да дадат координати, защото и на двата адреса ми връща имейлите, като пише, че не съществува такъв адрес. Блгодаря предварително!

simita

Много добри резултати има с LPG.Стига човек да е мотивиран и да изпълнява предписанията на
оператора.Много добри резултати се постигат от комбинацията на LPG с Ivea Technologie Le Skin V6 и FitVibe.С тези апарати не само се свалят обиколки , но се изгражда и стегната фигура.

litsa

Здравейте
след като прочетох доста неща по тази тема и реших да се регистрирам за да ви кажа каде се крие истината. Никакви оцети и кремове няма да ви помогнат. Без да се положат физически усилия няма как да стане. Кръвта е тази която разкарва вредните метаболити в тялото. Единствено можете да си помогнете с хранителни добавки. Аз приемам ЗАХИР и ми действа страхотно. Просто съставът му е уникален. ЗАХИР е продуктът който ще Ви помогне, аз изпих една опаковка и отслабнах с 5 кг. и целулита изчезна.
Желая ви успех!

eit

аз мога да препоръчам от професионална гледна точка комбинация от изчистване на организма с детоксикатор и антицелулитни масажи от опитен масажист :)

simita

Най-добрият метод е антицелулитната терапия по метода Ендермология.Този метод е уникален , защото разгражда съдържанието на подкожните мастни клетки.

jula

Някой знае ли нещо за тези антицелулитни с-ми:
www.krasivotialo.com

eit

Аз не знам нищо за тези технологии , но честно казано не бих се подложила на нещо такова. Чувала съм че има доста болезнени методи и бих предпочела масажи, но безболезнени.  ;)

zxcvbnm

#189
02 март , 2010, 19:39:56 Last Edit: 03 март , 2010, 10:25:23 by krassyo
Знам лесна и бърза рецепта против целулит : утайка от кафе, зехтин и мед.
Помага много.

inana2010

 :)zdr- целулита е сьсщо част от правилното хранене-с него успесно можете да се преборите с натурални продукти,които сте стопят  тези мастни депа и ще изгладят кожата....Ако желаете по  вече информация пишете ми на е-mail:romwellness2007@gmail.com С поздрав -инана2010

Stella

За целулит започнах да ползвам крема на Nivea GOODBYE CELLULITE, ако някой има впечатления да сподели. Аз ще пиша след няколко седмици ако има ефект.

monkata23

Аз ползвам едни ампулки на TRETAMENTO ANTICELULITICO поръчах си ги от един сайт -spakozmetika.bg...не са никак евтини, но имат страхотно действие, нанасям си ги вечер с лек масаж върху проблемните зони.....много са добри ампулите, на третия ден вече имаше ефект

gradinkabg

всички продукти са ала бала- спорт, полезна храна, много вода, и евентуално козметични процедури, но разни кремове- ха ха ха




www.gradinka.bg

fifi1981

Zdraveite!! kato vsqka edna jena imam celulit i se borq s nego ve4e 15 godini,mnogo se interesuvam i 4eta i dokolkoto e vqrno vsi4ko koeto pishat e 4e celulita si e vroden vav vsqka jena i pri majete go ima no ne se vija taka silno,makar da sam mnogo slaba ot li4en opit 6te vi kaja pravilata za spravqne s celulit za6toto az sam sporten 4ovek i mnogo kriji polagam za tqloto si fitness,sauna,masaji,dieti!!! Parvo trqbva da se ograni4ite v xapvaneto i ne samo ami i da znaete kakvo da xapvate bez mazni,tejki xrani,po malko zaxar i sladko i t.n,trqbva da se zanimavate s nqkakav sport iska se dvijenie,ima edni xap4eta specialni za celulit verno sa skapi no imat neveroqten uspex na Forte Pharma "Specific Minceur Cellulite ako ne s tqx pone xodete na anticelulitni kozmeti4ni procedur i po vreme na tqx i vsi4koto tova anticelulitnite kremove na Avon sa mnogo efikasni, iska se mnogo usilie no posle nasladata ot uspexa na krasivoto tqlo e straxotna!!!i koito vi kaje 4e samo s edno mazilo ili xapove 6te stanat 4udesa to laje!Uspex na vsi4ki!

Go Up