Целулит

Started by Veronika, 20 февруари , 2004, 18:20:41

« назад - напред »
Go Down

marela

Да. Аз го ползвам и съм доволна. Преди това ползвах LIERAC и също бях доста доволна, но ги смених заради цената. Ако имаш възможност пробвайги. Наистина си заслужава.

deni

Аз съм много доволна от антицелулитня крем па Гернетик-малко е снъп но за 2 седмици масаж целулита изчезва напълно а и губиш сантиметри от обиколката

aaaaaaa

елена

polzvala sam kozmetika za xiliadi leva no efekta e minimalen....spored men nai efikasen e samo sporta

Мари Спа

Би ли ми казала в каква е пропорцията на мас;розова вода и хлебна сода за този крем .

Desislavkata

Здравейте аз съм на 20 години имам целулит по краката отзад и по дупето.Умирам от срам да отида на плаж,да обуя тесен панталон или къса пола.храня се нормално,много плодове,зеленчуци,не ям хляб и сладко-пия много вода,мажа се с aura slim,утайка от кафе всеки ден,тичам-НО ЕФЕКТ НИКАКЪВ-ще се побъркам...искам да имам красива фигура без гадния целулит.убехих се че само козметичните процедури имат ефект,но са ужасно скъпи...пък и аз съм от град,в който не се предлагат целулитни масажи :( ....успех девойки в борбата !!!

ra_vampire

Май мога да дам инфо на заинтересуваните. Разгледайте до къде води подписът.


sneja

Здравей! има спасение от целолита и то се казва  collagen body -това е полска козметика,ако се интерисуваш пиши s_karabadjakova@abv.bg

sneja

решението е  collagen bodi - полска козметика пиши ми ще ти обяся подровностите

hriseto

зzdravei, bi li mi kazala kade moga da namerq tozi prodk i na kakva cena e :)sneja :

> решението е  collagen bodi - полска козметика пиши ми ще ти
> обяся подровностите

elena1717

Kakvo e saotno6enieto na tezi sastavki?

janeta

zdraveite!
mn bix bila blagodarna na lora1 ako mi kaje imeto i mestopolojenieto na klinikata kudeto predlagat prozedyri za otslabvane.mn spe6no!blagodarq predvaritelno.:)

Dani

Здравеите, и аз имам за съжеление целулит...чета разни работи за него...пробвам някои и почти нищо...моля ви каже те ми какво да пробвам...и в какви пропорции е тва с розовата вода...

Nevena

Здравейте, аз правя много ефикасно нещо за целулит. Когато спортувам или когато нямам време за спорт, просто си овивам проблемните зони с наилон. В продължение на месец се изчиствам. Понякога комбинирам с някакви мазила.


Ralka

az li4no premahnah napalno moqt celylit s anticelylitniq losion na deva stryva okolo 5 leva i nai vajnoto e 4e okolo godina ne sam go polzvala i vse o6te nqmam celylit no trqbva da te predopredq 4e deistva malko po bavno na men mi trqbvaha 5 meseca da go premahna

Coco

Бягане в парка!  ;D

Go Up