28 март , 2024, 18:52:21

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Целулит

Started by Veronika, 20 февруари , 2004, 18:20:41

« назад - напред »
Go Down

Milena

Imam goliam problem  s celulita.Mnogo 6te sam blagodarna za savet.
Milena


ivelina

az imam problem sas strii i bih iskala da mi kaje6 za koq klinika stava vapros


роси

az sam polzwala tozi produkt,no kato 4e li po-golqm efekt nabludawam s anticelulitniq gel na l`oreal!opitai!

vili

otvratitelen e ne si davai parite!

pawlinka

Здравейте,
при мен най-ефективен е следния крем:
Антицелулитен крем с канелено масло (обикновено със жълта капачка), струва 3,50 лв. и е много силен, с бързи резултати.
Трябва да ви предупредя, че кожата се затопля и зачервява. Това е нормално.
Ползвала съм крема на Дева, но нещо не ме кефи.

Iskrichka

Здрасти! Ти от къде си купуваш този  Антицелулитен крем с канелено масло (за първи път чувам за такъв)?Аз си купих и кростренажор, но още не е видим ефекта, с добро кремче ще постигна по-бързо резултат. Термоактивен крем и аз ползвах- Aura Slim . Има ефект, заглажда се кожата и става много мека, но е краткотраен резултата -трябва напрекъснато да се мажеш, ако спреш и за 10 дни -все едно нищо не си правила. И аромата му ме дразни.  Сподели от къде да си купя като твоя крем да го пробвам.
А и още нещо добри резултати има и от вендузите питах в един салон 10лв е на процедура - ефекта на вакуума , но още не съм пробвала сега ходя на лазерна епилация и може би май месец ще започна-важно е да е преди лятото защото в началото се получават синини от вендузите на който е предразположен , а моя милост е.

orxideq

molqte,napi6i mi po podrobno koq e tazi klinika:)predvaritelno ti blagodarq

desi

Vav momenta sam vav Amerika.Iskam da popitam znae li niakoi za rozova voda vav America da li e namiral.

ЛиЛия

Може ли да ми кажеш по колко от трите съставки слагаш?Наистина ли ти помогна и колко време след почването усети резултат?:}}

Deja

Аз със сигурност си придобих целулита откакто почнах работа преди 2 години.Това обездвижване ме съсъипва. Бях сигурна че никога няма да имам, но ето на! Имам си един крем на Дав, но само кожата става по-мекичка, но пък и аз се мажа по веднъж на ден, сега почвам сутрин и вечер. Изчетох всичко и явно на един му действа един крем на друг друг. За това почвам от найевтиния-ще си купя на Дева. Успех на всички в тежката борба!

x-pose

Какво да ви кажа момичета, истината е само една-масаж от професионалист с Икаров и много вода.

баи милан

Красивата жена се харесва на очите, а добрата - на сърцето; едната е прекрасна вещ, а другата - съкровище.

Лора

Здравейте! Аз съм слаба,дори съм под нормата,но и мен целулитът не ме е пощадил.Преди година ползвах антицелулитен гел на AVON и бях много доволна.Резултатът беше бърз и целулитът почти изцяло беше изчезнал.Сега обаче нямам нерви да се занимавам с това в къщи,затова реших да отида на целутрон.Смятам,че с няколко процедури ще изчезне напълно.Ще ви пиша за резултатът.

nad

Niakoi polzval li e Percutafeine gel i ima li efekt?

hedy

Az moga da vi prepora4am edin anticeluliten gel na Artistry. Toi e nau4no razraboten gel koito podobrqva turgora na kojata.Vazosnova na ednovremennoto vazdeistvie na kofeina i na razli4nite rastitelni ekstrakti kato vodorasli,zelen 4ai,kitaisko iglolisno darvo i div kesten kompleksat ot aktivni sastavki pridava stegnatost na kojata i samo sled 4 sedmici namalqva celulita i obikolkata na bedroto.Sastoqnieto i na povarhnostniq sloi na kojata i turgora i se podobrqvat dori i bez masajirane. Izpolzva se sutrin i ve4er za da se postignat perfektni rezultati.Ako iskate da si go zakupite moje da mi pi6ete na d_aewoo@abv.bg

Go Up