28 март , 2024, 12:55:34

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Целулит

Started by Veronika, 20 февруари , 2004, 18:20:41

« назад - напред »
Go Down

Krasi

Вижте скъпи дами преди шест години си взех антицелулитен гел на Амуей.Искам да ви кажа , че наистина има ефектлТой се продава в 250мл опаковка, ползвала съм половината, защото е скъп и тогава нямах възможност да си позволя цялата опаковка след четвъртата седмица има видим резултатлСлед това съм ползвала ампулите на Елансил - никакъв ефект, Орифлей - също. Сега също искам да си купя от гела на Амуей, но нямам никакви координати. Ще съм много благодарна ако някой се занимава да ми каже каква е цената

cveti

Здравей Петя.Аз съм много заинтересувана от това което предлагаш.Ако все още офертата за твойята помощ важи тя е надежна  се надиавам да ми споделиш.
Мерси!!!

Жужи

Здравейте. На 20 години съм и при мен като че ли изведнъж се появи целулита. Не съм човек, който се заседява, а сега започнах и на фитнес да ходя заради него. Лишавам се от най-любимите си храни, а внимавам и да не прекаля, защото съм под нормата на нормалното тегло. Но ефект няма и няма. То просто е ужасно, срам ме да се покажа пред приятеля си. Не мога да си обясня как така изведнъж кожата на краката ми доби такава ужасна форма, а и то не е само при притискане с пръсти, а се забелязва в нормално състояние. Отчайвам се вече, а нямам финансова възможност за скъпи масажи и пр. :(

Mira

Nai dobre da pravish anticelulitni masaji v salon s profesionalisti, a otnosno kozmetikata sam mnogo dovolna ot THAL`ION - frenska talasokozmetika na bazata na vodorasli

над

здравейте,искам да попитам кой е най-нашумелият антицелулитен продукт сега?:)

ELI

Здравей те! Какво да ви кажа имам доста целулит, а и стрии, а и напукани капилярчета по краката и дупето. Ползвала съм какви ли не кремове, но специално за целулита стигам до извода, че кремовете са ей така между другото, основното според мен са масажите и процедурите в козметичните салони. А за стриите е добре да се ползват различни овлажняващи масла. Бих искала да попит за някакви ефикасни мазила за вече появили се стрии, да ги редуцират? Все още не съм раждала на 24год. съм. Благодаря

Iskrichka

За стари стрии ефект има крема на Дева -не е скъп , а върши работа. Естествено не изчезват никога напълно , но поне се заличават . Ползвам 3-та опаковка -пробвай го! В Борекс също правят процедури и чух че са ефикасни.

deni

zdravei! i az bih iskala da znam kakvi sa proporciite i kak misli6, pomaga li i za portokalova koja?

deni

Blagodarstva za receptata :) Usmivki!

diana80

eho.tova e celulit.prirodata e re6ila da go ima6.taka 4e!!!ako iska6 moje6 samo da go prikrie6.SPORT MASAJI KREMOVE(ALGOTERM,THALION,LIERAK)OSTANALOTO ALA BALA I PSIHIKA(AKO RE6I6 MOJE I DA TI POMOGNE)

nina

az polzvam novata ampula na galenic i moga da kaza ce sam mnogo dovolna struva okolo 50 leva ima priaten miris i deistva mnigo osvezavasto,rezultata se poiaviava mezdu 1 i 2 sedmica,poakovkata mi stiga za 15 dni kato se maza sutrin i vecer

zlati

Sportuvaite - pone  pravete gimnastika. Na Avon antitzelulitnq e dobur no spored men trqbva da se izpolzva po prpduljitelno vreme za lifting efect - mimimum 3 mesetza. Probvaite su6to studeni i gore6ti komresi koito e polezno da reduvaite s masaji.  Dietata vi trqbva da vklu4va zelen4utzi, plodove ili salatii, mnogo te4nosti, mineralna voda pone 2L na den, bilkovi 4aiove i nat. sokove. Zabravete za solta, tq zadurja te4nosti! I nepremenno pravete sex. I tova pomaga! USPEH!!!

nea

A ampulite na Lierac niakoi polzval li e?

маринела

Здравейте!Ще Ви бъда благодарна ако споделите с мен вашият опит в борбата срещу целулита и излишните килограми.

цветенце

Аз използвам антицелулитния крем на Avon и съм много доволна, определено има резултат след 10 дни.  2 пъти на ден сутрин и вечер си го нанасям  по 5 минути. Почнах да ходя и на фитнес-5 дни в седмицата- тренирам по 40 мин. Искам да предопредя, че все пак целулитът ми не беше много. Но смятам, че който има прекалено целулит определено геловете няма да го спасят. Пожелавм на всички много търпение и УСПЕХХХХХХХ!!!

Go Up