Целулит

Started by Veronika, 20 февруари , 2004, 18:20:41

« назад - напред »
Go Down

емилия

Да ти кажа само с кремове и масажи не става, но определено помагат. аз например имах още 6-ти клас, не че бях пълна, но той и на слаби хора се появява. И понеже с години нямаше подходящи кремове, появиха се през последните 3-4 години нищо не бях предприемала. През последните 4-5 месеца ползвам на "Ейвън" гела против целулит, не се махна напълно, но кожата видимо се подобри, разбира се съчетано с много упражнения за бедра и задни части

емилия

Абсолютно съм съгласна с теб!!Аз също го ползвам

mimi

Здравейте,
нека да ви споделя  и моят опит. Имам видими резултати в намаляването на целулита и теглото, които постигнах в период от три месеца по следния начин:
1. използвам антицелулитния гел на ROC, моделира тялото и намалява обиколката на бедрата и ханша. Втривам го в проблемните ми зони с малък, дървен  масажатор с две колелца( имат гумена обвивка с малки шипчета), който купих от супермаркета "Европа" за 4 лв.
2. храня се предимно със зеленчуци и млечни продукти, само пилешко месо и риба на скара. Забравила съм за хляба(от време на време консумирам ръжено 100% хлебче), никакви сладки и тестени продукти, но си позволявам шоколад.
3. Всяка сутрин и всяка вечер пия по 3 таблетки от хранителната добавка "Зарсена"( 2,40 лв. в аптеките) - действието й е точно за регулиране обмяната на веществата, намаляване на теглото и срещу целулита.
4. Пия по 2л. вода дневно
5. Не правя гимнастика, не тичам в парка, но избирам всякакви възможности за ходене пеша. Например вместо да сляза на моята спирка, правя го на предишната и вървя пеша до дома ми.
  Преди да започна този режим бях 60 кг. Сга съм 54.
Желая успех на всички, които ще намерят нещо рационално в моя опит!


емилия

Мими, наистина е необходимо да се спазва здравословен хранителен режим и много спортуване, обаче не се ли изяждаш от яд като знаеш ти колко усливия полагаш, от колко неща се лишаваш, а на други им е дадено от природата и могат да ядат каквото си искат, да не пръскат пари за скъпи кремове и т.нар. Някой път направо се питам какво ми е дала природата, което да не поддържам с ценатата на много усилия и средства:):):)

mimi

Здравей, Емилия!
Права си, че понякога "завистта" към жените, които нямат проблем с храна, начин на живот и външен вид, ме хваща... Но срещу генетичния произход всякаква завист е глупава. Да, има жени, които цели поколения от рода им са нямали никакви проблеми с тегло, целулит и т.н.
Мисля си, че излъчването на всеки човек е нещо отвътре, все пак тялото е само опаковка...

zdravi

Zdraveite,
Az sa6to sam se sbalskala ve4e s celulita.Moqt ne e tolkova frapira6t no pri natisk se zabelqzva dosta.Polzvah 2 meseca krema"leokrema-pancia lift" mislq 4e ima rezultat.Nqkoi ot vas polzval li go e?
4uvala sam 4e masaja s utaika ot kafe sa6to pomaga mnogo:)


juja

niakoi polzvalli e anticelulitnia krem na BILKA.struva niakade okolo 3lv.

tanq

ne se zablujdavai,4e s krem4eta ili gelove 6te si izgladi6 kojata. vsi4ko e samo  reklama.polzvala sam mnogo,no istinata e samo v sporta

buba

zdraveite celulitki!az sa6to sam edna ot vas. imam celulit po bedrata i dypeto i kogato se dvija po plaja ymiram ot yjas!
tova koeto pravq sa vazmojno po ve4e dvijenie pe6a,kakto i napalno othvarlqne na testeni izdeliq ot menuto mi.ograni4avam se i ot sladko,koeto mi dostavq varhovno ydovolstvie :( no rezyltat nqma! mislq da otdelqm po nqkoi lev i da hodq na masaj vednaj sedmi4no no neznam dali si zaslujava.a za sporta i celulita-na men li4no ne mi vliqe po nikakav na4in-tancuvala sam godini nared narodni tanci i moderen balet,potila sam se kato kon vav fitnes zalata,no yvi!

mukimax

Момичета това може да ве се стори интересно, на мен лично ми хареса , копирано е от тук:

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=bulinusa&Number=1944155676&page=0&view=collapsed&sb=5&part=

Не четете отговорите преди да отговорите на въпросите, иначе няма да ви е интересно

1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимият ти цвят от тези:жълт,черен,червен,син или зелен?
3.Първият ти инициал:А-Р,Л-Р,С-Я.
4.Месецът ти на раждане.
5.Кой цвят харесваш повече,черно или бяло?
6.Напиши името на човек от същия пол като теб.
7.любимото ти число?
8.Калифорния или Флорида?
9.Кое харесваш повече:Езерото или океанът?
10.Напиши желание.
.
.
.
.
.
.
Надолу
.
.
.
.
.
.Отговорите:
1.това е името на човекът,в който си истински влюбен.
2.Ако си избрал:
Червено-Ти си жив и изпълнене с любов
Черен-Ти си скромен и агресивен
Зелен-Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие
Син-ти си човек със спонтанен характер
Жълто-ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора
3.Ако инициалът ти е:
А-К-имаш много приятели и любов в живота
Л-Р-Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне
С-Я-Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро
4.Ако си роден в:
Януари-Март-Годината ще е много добра и ще разбереш че си се влюбил в този който не си очаквал
Април-Юни-Ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго
Юли-Септември-Ще имаш незабравима година с много промени
Октомври-Декември-Годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа
5.Ако избереш...
Черно:Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях
Бяло:Ще намериш приятел който ще ти се доверява и ще направи всичко това,номоже и да не го разбереш
6.Това е най-добрият ти приятел
7.това са броят на близките приятели,които ще имаш в живота си
8.Ако избереш...
Калифорния-обичаш приключенията
Флорида-романтична душа си
9.Ако избереш...
Езерото-верен си на приятелите си и си малко резервиран
океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора
10.желанието ти ще се сбъдне ако пуснеш това в друг форум до 1 час

пами

аз пък си мисля че няма такова нещо като да си надарен  от природата толкова че да си перфектен ,станеш ли на 25г. родиш ли едно дете все пак се променяш змам го от личен опит аз сам нямала лито целулут нито стрии и сега са в доста ограничено количество но има разлика в тялото несъмнено така че неможе и да става дума за жени които могат да бъдат перфектни без да полагат усилия и да поддържат тялото си  и затова мисля че е савсем не трудно да спортува6 редовно да правиш масажи и т.н просто трябва да го приемем като част ост от ежедневиерто

naddeto

Аз ползвах крема за отслабване на Dove. И наистина имаше ефект.А маслото на Икаров против стрии наистина действа. Но ако искате да има бърз ефект по- скоро започвайте да си мажете с него.
 Ето това е един линк с упражнения: http://www.tialoto.bg/programi/uprajnenie.php?id=10
 а това е и хранителния режим: http://www.tialoto.com/dieti/menu.php?id=5

d=DEssi

Zdraveite, na IKarov produktut e mnogo dobu i evtin. Kogato bqh na 17 godini go izpolzvah i imashe efekt no s intenzivno mazane vsqka ve4er i malko gimnastika, sled tova se majeh i obvivah krakata si s polietilen(nailon)i spqh taka. No spaneto e trudno zashtoto krakata po4vat da se potqt i da surbi, no se svikva. Obache edno neshto ne mi haresva na tova mazilo, 4e sled edna dve upotrebi drehite mi sqkash zapo4naha da mirishat na granqsalo olio i sprqh da go izpolzvam samo poradi tazi pri4ina. ve4e sum na 20 godini i namerih dobro reshenie - karam kolelo, hodq da bqgam, piq 4ai s qbulkov ocet, ograni4avam si hraneneto (pone ne qm hlqb) i ot vreme na vreme piq L-carnitine (kogato bqgam)i se maja s stqgash gel -NOVA FIGURA- koito izglajda kojata i dori da ima celulit, tq izglejda po-stegnata i gladka. Oshte si imam celulit, no se opitwam sus vsi4ki sredstwa da go premahna, a towa za brashlqna e dosta dobra ideq :) Ispeh.

Зара Йозгатлян

Мога да ви помогна, ако имате сериозни намерения, пишете ще ви дам подробна информация.

Петя

аз знам сигурно лечение за целулит,премахва го и поддържа перфектна фигура,на всичко отгоре и отслабваш,  без да се чувстваш гладен ,като куче ; slancheva_jena@abv.bg-това е мейла ми ако някой се интерисува да ми се обади ще му отговоря!


Go Up