28 март , 2024, 14:47:12

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Целулит

Started by Veronika, 20 февруари , 2004, 18:20:41

« назад - напред »
Go Down

илина

molq te kaji proporciite na tova maslo

ralitza

ползвах антицелулитния крем на Виши, дадох 42 лв и мога да ти кажа, че нямам никакъв ефект. Аз съм човек, който спортува активно, храня се рационално, имам нормално телесложение висока съм 170 см тежа 60 кг имам съвсем малко целулит и мислех, че ще ми помогне този крем но уви. Според мен тези кремове, дори и най-съпите едва ли биха помогнали на някой. Всичко зависи от ген-а и структурата на човек.

БЯЛА РОЗА

Здравейте!
Ползвах антицелулитния на AVON повече от месец без никакъв видим резултат за целулита, само кожата ми стана много гладка, но този ефект си го постигам и със сперма. Нямам много целулит, но нали трябва профилактика! Мисля да опитам извлека от бръшлян!


Невена

Моля ви напишете нещо повече за маслото на ИКАРОВ. Мажете ли се с него или се завивате с найлони?Много ви моля!

gali

рецептата с маста е следната:3-4 с.л мас се разбиват на пухкав крем с 2-3 с.л розова вода.Водата се прибавя малко по малко, трябва да стане бял пухкав крем.После се прибавя 1 чаена лъжичка сода,може и малко любим парфюм.Това е!

cveti

а откъде мога да намеря въпросната мас?аптека или?

Niki

Tazi recepta i na men mi haresva.ZA sajalkenie mazta ne se prodava v aptekite,za da se snabdi6 s takava trqbva da ima6 poznati ot selo koito da imat v nali4nost,ili pone az taka mislq....kato se zamislq nikoga ne sum vijdala v magazin da se prodavat burkani s maz:))))No koito tarsi namira!
Mejdudrugoto polzvah krema AURA SLIM...ami polzvah razfasofka ot 75 ml,koqto ako trqbva da sum 4estna mi stigna za 5 namazvaniq,kato sum si mazala dupeto i bedrata i dopalnitelno sum se masajirala 10-tina minuti za pove4e zagrqvane,no efekt 4esno da si kaja nqma.I az misleh da si kupq nqkoi ot produktite na VICHI,Rok,avon ala bala,no kato gledam na vseki deistvat razli4no,ili saotvetno ne deistvat,i malko se razkolebah...Receptata s bra6lqna sa6to zvu4i dobre,no kato se zamislq ne e tolkova elementarna kolkoto izglejda...vsqka ve4er da kisne6 lista,i da si vtrie6 polovin litar v bedrata..mai 6te e nujno dosta vreme za vtrivane,a se iziskva postoqnstvo.....
P.S.-mazta sa6to e i mnogo efikasno sredstvo sre6tu strii!!!Za da se predpazite ot tqh neprekasnoto majete problemnite u4astaci s kremove,po vazmojnost da sa po mazni,za da pravqt kojata elesti4na!!!cveti :

Валентина

Да
аз съм ползвала. Не знам дали се дължеше на тези продукти, или е от нещо друго, но целулита ми дори се увеличи. Въпреки, че не спирах да спортувам. Така че, често да ти кажа- не вярвай много не тези неща. Не е задължително да няма вреда от тях

Диди

Здравейте,

Аз също ползвам антицелулитния гел на Avon вече 3-ти месец, но не мога да се похваля с някакви особени резултати. Може би причината е в това, че се мажа веднъж дневно.
 В момента ползвам антицелулитното масло на Икаров, но това с кипарисово масло. Незнам дали има ефект, тъй като се мажа само от една седмица. Поне кожата ми става много гладка.
  Ако някой го ползва, моля дайте ми съвети колко пъти на ден да се мажа, какъв масаж да правя, да го отмивам ли после?
   В аптеките има 2 вида антицелулитно масло на Икаров - с кипарисово масло и с хвойна май беше. Някой ползвал ли е това с хвойната?
   Благодаря предварително!
   Приятен ден


Bisa

Zdraveite vsi4ki. Krema s mazta i az 6te go probvam. Kolokoto do IKAROV polzvah tova s Kiparisa ( Hvoinata niama nikakuv efekt), pomaga no kato spre6 da se maje6 i sled 2-3 meseca otnovo i otnovo. Ina4e ima naistina dosta dobur vizualen efekt sled  okolo mesec, no  triabvat mnogo masaji - minimum 15 min az go praveh vinagi sled bania i smiatam 4e taka efekta be6e po- goliam, triabva da se spazva uputvaneto.

ива

аз родих преди 2 години и качих 30 кг  а бях 43кг единственото решение за мен са хапчетата фат бърнър на ф-мата биогейм и в комбинация с ел-карнитин на същата ф-ма общо кам 40 лв двете но трябва много глад и движение сащо си мажа краката с камфорово масло занастинка и ги огавам с фолио (найлоново/ и скачам докато текна от сякяде но всичко иска постоянство така или иначе а за стриите эабравете само с лаэер се махат и е адски скъпо

Rara

Аз писах на една клиника и ето какво ми отговориха

Стриите се заличават до 70-80%.Това става като се гранулира нова тъкан благодарение на лазер с жълта светлина , която предизвиква производството на колаген и еластин в участъците със стрии.Този метод е абсолютно неинвазивен без да прекъсвате нормалния си начин на живот.Препоръчват се 3-4 процедури провеждани през 1,5-2 месеца.Цената на 7мм обработена повърхност , а това се нарича един лазерен импулс е 2лв, но ако направите над 1000 импулса може да се договори и допълнителна отстъпка минимум от 30%.

ели

Здравейте! На 29г. съм и имам две деца. Още от пубертета имам целулит, въпреки, че тежа 49 кг. и се занимавам много активно със аеробика и пилатес. Само на два пъти съм се преборвала напълно с този проблем - след курс от антицелулитен масаж и то с лимфен дренаж и ръчен масаж. Ще ви кажа с две думи: Само със спорт никога не може да се премахне целулита. Вълшебните думи са: масаж, вода на гладно и диня!

Мира

Гелът на AVON действа, но трябва да сте много упорити- всяка сутрин и всяка вечер!
Ефектът е поразителен. Поне при мен.

veni

Da ima efekt ot krema na Deva.Az go polzvam ot 3 meseca i ima rezultat.No trqbva mnogo dvijenie,po-malko kafe,zahar,sladki ne6ta i mnogo uporitost i turpenie.USPEH

Go Up