Целулит

Started by Veronika, 20 февруари , 2004, 18:20:41

« назад - напред »
Go Down

opganza

za krema na AVON iskam i az da kaja 4e efektat e porazitelen sled 7miat-den ......opitaite niama da sajaliavate sega misla 4e e v promocia samo za 14.90lv. 200ml. uspeh na vsi4ki:)

Lilita

Възбуди интереса ми. Би ли споделила някои неща, като например:
1. Колко процедури се правят препоръчително?
2. Каква е цената на процедурите?
3. И (ако не е тайна) кой салн, защото работя в Лозенец?
Приятен ден

shushi

Здравейте!Може ли да дадете точни пропорции на крема с мас, розова вода и хлебна сода?Искам да  го опитам и се надявам да има резултат! Предварително благодаря и приятен ден!


ането

Правят се минимум 10 процедури. За 10 процедури давам 200лв, за 20 мисля че имаше 2 процедури бонус. Името на салона е KMN beauty center.

Elena

Ами много добре се повлиява кожата със всекидневно обтриване с утайка от кафе преди къпане като пилинг а след това най добрия крем който съм ползвала е този на Leokrema, но трябва постоянство и движение колкото повече толкова по добре.

irina h

Здравейте на всички!
Аз имам целулит, но се боря  с него . Ползвах няколко различни крема, които не помагат, ето ги, за  да не се излъжете: антицелулитен крем на Swiss formula, антицелулитен крем с водорасли на Oriflame, стягащ крем на Dove... Този, %E

irina h

Здравейте на всички!
Аз имам целулит, но се боря  с него . Ползвах няколко различни крема, които не помагат, ето ги, за  да не се излъжете: антицелулитен крем на Swiss formula, антицелулитен крем с водорасли на Oriflame, стягащ крем на Dove... Този, %E

Stefi

Не знам как да се боря и аз с моя целулит, но този крем Аура слим ще пробвам. Дано да има ефект.

Лора

Здравейте на всички!
И аз съм от тези,които имат целулит,за съжаление;(((
Направи ми инетерес това мазило с маста,розовата вода и хлебната сода.Айде да кажете пропорцийте,моля ви!


Мари

За съжаление естеството на работата ми пречи да имам много движение. Ако се използва антицелулитен крем без интензивно движение всеки ден ще има ли някакъв резултат ? Пробвах с ограничаване на храната, но не помага. Явно организма се запасява.

Цвети

Аз си купих антицелулитния гел на AVON след колко време се вижда ефекта Боряна

nad

i az si pora4ah gela na AVON!sled njakolko dni 6te pi6a dali ima efekt:))

Sara

Zdraveite, iskam da popitam nqkoi polzval li e anti-celulitniq krem na Deva, 4uvala sum 4e ima efekt, no dali e taka?


nad

Zdr.Sara,
predi okolo polovin godina polzvah anti-celulitnia gel na Deva,ne vidjah nikakav efekt.No nali znae6,4e pri vseki e razli4no.Pone ne e skap ,ako re6i6 da si go vzeme6!

Sara

Nad mersi za otgovora. Az iskam da popitam o6te ne6to , dali nqkoi e polzval 4aqt  PU ERH / za otslabvane/?

Go Up