19 март , 2024, 10:40:29

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Целулит

Started by Veronika, 20 февруари , 2004, 18:20:41

« назад - напред »
Go Down

Veronika

Здравейте,
чудя се дали някоя от вас е ползвала продукти срещу целулит ? Имат ли ефект ?

Krasi

Пробвай с таблетки "ябълков оцет", английски-има полза от тях. Водят до видимо намаляване на целулита.

гост

И как действа оцета на целулита?

Irina

Ami izhvyrlq toksinite ot tqloto i dejstva leko dioriti4no i naistina namalqva apetita

Emi

Ot tova koeto sym probvala i v momenta polzvam, nai dobroto:
Antizelulitno maslo ot hvoina na IKAROV, ima go samo v aptekite. Tova oba4e e kato poddyrjast efekt kym:

Antizeluliten gel na ORIFLAME. Li4no pri men otne 2 - 2.5 cm ot obikolkata na bedroto sled .................5 dni. Neveroiatno nali?
Svu4i lesno. Samo triabva VSEKI den sled aktivno dvijenie da si otdelij pone polovin 4as za masaga pri vtrivanetio.

Az go napravih pres simata. % dni vseki den i polu4ih tesi resultati. A standartno se prepory4va 10 dni edin sled drug!

i posle se naslajdavash na otpuska;-) i masagirash s IKAROV /zagara ot tova maslo e s osobeno prijaten plyten zviat/

Daniela Ivanova

Аз ползвам това масажно масло на "Икаров".Нямам целулит,но имам стрии.Колко време да си масажирам бедрата?

iliana

Искам да попитам някоя от вас ползвала ли е новият продукт на Vichy срещу целулит.Евентуално какви са и впечатленията от него


aneliq

polzvah go predi 2godini i efekta e nulev ili po4ti nulev

Смехуранка

aneliq, преди 2 години новият продукт не беше излязъл ;)
Аз го ползвах пролетта, ама не редовно и все пак имаше някакъв ефект.

vesitka

Привет!

Не познавам жена без наличие на целулит.
Опитах какво ли не, но стигнах до извода, че без движение и избягване на всеизвестните храни, водещи до затлъстяване, нищо един козметичен продукт не е трайно ефективен.
Втори месец продължавам на следния режим: сутрин и вечер по една ампула ябълков оцет от 450млгр (20 ампули - 5.80лв) + 2л чай от Pur Erh (3,20лв.), бърза интензивна разходка около 30 минути към 10ч. и ''подрусване'' на 2-3 латино парчета вечер или скачане с въженце. Закусвам с плодове и не вечерям след 19ч!
Всеки ден правя контрастен душ по следния начин:
Започвам с нормална температура с леко повишаване на градуса докато мога да търпя, след това рязко сменям на мн студена вода и започвам обливане от външната страна на крака, нагоре по бедрото, задържам на дупето, минавам по вътрешната страна на бедрото и така до долу, после др. крак, а при ръцете кръговете са обратно: от китката по вътрешната страна, обръщане на рамото и после до външната страна на ръката. После топла вода на тялото. И така около 7 пъти, като се завърши със студена вода и легенче с топла вода и соли за крака...
През ден след баня намирам време поне 20 минути за масаж с масло от плодове от хвойна на "Икаров". Кожата ми е много по-гладка от преди, но антицелулитната борба изисква абсолютно постоянство, а... и никакви цигари и колкото е възможно по-малко кафе... Има прекрасни чайове за ободряване, а и действат много по-"събуждащо" от кафето...

Пробвайте този лек режим и пишете на vpn@data.bg

стела олегова стойкова

ИМАМ ЦЕЛУЛИТ, КОЕТО Е УЖАСНО. МОЖЕ ЛИ САМО С КРЕМОВЕ И ГЕЛОВЕ БЕЗ МАСАЖ ДА ГО ПРЕМАХНА?

Мая

Аз имам стрии.Знае ли някой нещо ефективно за тяхното заличаване?

Gali

Преди няколко години четох една статия за "жената - каучук"/забравих и името,артистка е и изглеждаше страхотно за годините си/.Българка е ,сигурна съм , че няма пластични операции.Както и да е, нейните съвети много ми помогнаха.Против целулит препоръчва: мас, розова вода, хпебна сода.Получава се крем, който е много ефикасен.Даже се мазах с него, когато бях бременна и сега нямам стрии, а кожата ми е нежна като бебешко дупе.Използва се най- вече против целулит,като се масажира отдолу нагоре.Дано да ви помогна!Опитайте!

Мая

Какви са пропорциите?Отмива ли се след това?

Papadamova

    Zdraveite!
    Az moga da vi preporacham neshto mnogo dobro na AMWAY - anticeluliten gel v kombinacia s hranitelna dobavka Pikolinat s hrom. Poviarvaite - rezultatite sa neveroiatni!!! :) Jelaia Vi Uspeh!

Go Up