29 март , 2024, 01:07:23

News:

Забавлявайте се с Lady Popular - безплатна онлайн игра за супер момичета
https://beauty.fashion.bg/article/5932/30/Lady-Popular-bezplatna-online-igra-za-momicheta


Probni modeli

Started by Ina Todorova, 20 август , 2004, 13:13:48

« назад - напред »
Go Down

tania

zdraveite,
ot davna jelaq da stana model!na 16 godini sam i jiveq v grad plovdiv.moga da vi kaja 4e sam dosta vesel i usmixnat 4ovek

Anastasiq

zdraveite,jiveq v Barcelona,a predi da zamina uchastvah v nqkolko reviuta v Bulgariq.Bihte li me svurzali s mejdunarodni modni agencii,imam profesionalni aktuani snimki i vladeq angliiski,nemski,ruski i ispanski.

IniNa

KeTyYy

Zdraveite kazvam se Konstantina na 15 godini sum i jiveq v grad plovdiv. Zanimavam se s u4ilili6tni deinosti no vinagi sum iskala da se probvam za model za6toto bi mi bilo interesno i mnogo zabavno ! Za men tova bi bilo otgovornost i istinsko predizvikatelstvo .

krasimira

zdr
az sam krasimira
jiveia v symen i krasiv grad,v koito konkorenciata na krasivi i privlekatelni momi4eta e goliama. na men parvata dyma kata bebe e manekenka.az sam krasivo i ambiciosno momi4e koeto iska da probie v jivota kato model.moia priatel kazva 4e dori i dri.pi da obleka krasotata niama da si zali4a.az iskam da sam model i smiatam da go postigna.jivota me e nay4ia da se boria i da postigam me4tite si .



Съобщението беше редактирано (09-29-06 18:37)
k.c/,,khbrdr

gabriela

ZDRAVEI TE! AZ SAM NA 17 GODINI OT VARNA! NAISTINA MNOGO ISKAM DA RABOTQ S VAS! RABOTILA SUM KATO MODEL V VISAES I KATO FOTO MODEL PRI EDNOLICHEN FOTOGRAF,UCHASTVALA SUM V KONKURSI,FOTOSESII I REVIUTA!

gabriela

ZDRAVEI TE! AZ SAM NA 17 GODINI OT VARNA! NAISTINA MNOGO ISKAM DA RABOTQ S VAS! RABOTILA SUM KATO MODEL V VISAES I KATO FOTO MODEL PRI EDNOLICHEN FOTOGRAF,UCHASTVALA SUM V KONKURSI,FOTOSESII I REVIUTA!
kazvam se Gabriela Qnakieva za vruzka tel:0886387879 ili g.qnakieva@abv.bg

POLI15

Здравейте!
Казвам се поли.
На 15 съм.Искам да стана модел.как може да стане това.Знаели някой как мойе да стане това.

mi6elka

Z*D*R*A*V*E*I*T*E!!!!

Kazvam se mihaela jiveq v dupnica i sum na 16 godini.Detskata mi me4ta e da stana model i se nadqvam da mi pomognete!!!



Съобщението беше редактирано (11-28-06 10:45)

sisly

zdaveite  kazvam se Silvia i me4tata mi e da stana model.Az sam na 16g ot gr.Dupnica.Mn 6te bada 6tastliva ako stana edna izvestna top modelka!!!!!!!!!!!!!!!


desislava

Zdraveyte,kazvam se Desislava i sum na 21godini ot Plovdiv.Iskam da se probvam kato fotomodel,imam opit v manekenstvoto.Za konakti desi_baby@abv.bg

поли

Здравейте!От малка си мечтая да стана модел.Някой знае ли как мога да стана модел?Ако някой знае може ли да ми каже.

Go Up