kade i koga ima modni konkursi?

Started by Eli, 19 юли , 2004, 00:27:07

« назад - напред »
Go Down

Eli

Mnogo shte sam blagodarna na vseki koito moje da mi predostavi info za predstoiashti modni sabitia i konkursi. Ne moga da razbera zashto ne se predlaga v publichnoto prostranstvo takava informatsia predvaritelno i dizaineri kato men ne mogat da uchastvat v konkurs kato tozi na kafe "Lavatsa" ili niakoi drug.Ne iskam da viarvam che v modnite sredi vse oshte se lansirat samo opredeleni hora. Na vseki e iasno che uchastie v takav konkurs, dori i bez da e spechelen ,moje da vavede edno ime ili marka na pazara dori i tova da ne e reshavashto za razvitieto na daden dizainer.
Predvaritelno blagodaria!

Dimitar Dimitrov

Zdraveite Eli!                                                                                                    Sajaliavam 4e ne sam odgovoril na vasheto pismo  no ot niakolko dni niamah internet.Ako te interisuva ne6o po podrobno mojesh da mi pishesh,sas kakvoto moga 6e pomogna.Moiat e-mail:tailor@abv.bg

silvia

Здравейте,
пълната информация за II Национален конкурс за млади стилисти-дизайнери вече може да се прочете и във Fashion.bg на адрес: http://www.fashion.bg/news/stylist_designer_competition.php

Пожелаваме успех на всички участници в конкурса !

Можете да прочетете и как протекоха заключителните ревюта от първия конкурс в Несебър  http://www.fashion.bg/2004/nesebar_winners.php

-- www.fashion.bg - Българският моден портал --

iva

каде мога да получа палната информация кога и къде ще има кастинги и на какви изисквания трябва да отговаря кандидата

Blagoi

ami i az tva vinagi se 4udq.. za6to nikoi ne spomenava kade i koga ima kastingi za konkursi ili za fotomodeli
Molq ako nqkoi znae informaciq otnosno tva neka pi6e tuk
ideqta mi e da se napi6e ne6to kato kalendar s takiva kastingi
predvaritelno blagodarq

Adriana

Bih iskala da polu4a palna informacia za niakakav konkurs za mladi talanti v sferata na modata:)
Blagodaria vi predvaritelno!


DANA

Zdraveite,ve4e sam 3-ti kurs studentka po moden i reklamen dizain, no poradi kup pri4ini sam o6te mnogo dale4e ot modnite sredi, v koito imam ogromno jelanie da popadna.Bez da iskam da si pravia reklama,smeia da tvardia,4e modelite mi sa dobri i bih iskala da u4astvam v kunkursi,no za sajalenie te ne se obiaviavat dostata4no glasno.
Molia vi,ako imate informacia za tiah,pi6ete mi na email dana_modeva@mail.bg.
Tarsi si i rabota,nujen mi e opit,priznavam si,no jelanie imam kato za trima :)
PREDVARITELNO VI BLAGODARIA  :)


nadia valeva

Здравейте, млади таланти!
Вашият шанс да откриете себе си и да бъдете забелязан е участието Ви във Втория Национален конкурс за млади стилисти-дизайнери. От тази година е с нови раздели: освен за дамска и висша мода, и за детска, мъжка, текстил, бижута, грим, прически, модна фотография, авторска фешън музика, модна хореография и сценография. Повече подробности относно участието Ви, за което крайния срок е 31.01.2005г. може да получите като разгледате рекламата за конкурса в сайта www.bgfashionchamber.com, както и да се обадите директно на 032/62 09 29 или пишете на E-mail:nsmd@abv.bg или на bgbook@abv.bg
Търсете в разпространителската мрежа настраната в първите дни на януари т.нар. "Българска Бурда": новото десет езично списание за моден дизайн "Студио Надин Стайл" с дизайнерски екип финалистите от Първия национален конкурс за млади стилисти-дизайнери. Това е една от големите награди, в която те представят и изпълняват поръчки за колекции от сезон пролет/лято 2005, кройки за тях, поръчки за изработка на моделите с доставка, както и изработка на цялостни колекции за сезон есен/зима 2005/2006.  
С пожелания утре и Вие да сте сред тях и достойно да представите българската креативност не само у нас, но и зад граница.
Надя Вълева

Tania Mihailova

Razbrah che v moq grad-Karlovo se provejdalo konkurs za manekenki.iskam da pitam vqrno li e tova i ot koga shte zapoche konkursa za nachinaeshti manekenki?dovijdane:)

viktoriq

a na malkite hora s golemite me4ti kade im e mqstoto :(. az sam edno momi4e ot varna, pri koeto  liceto ne se zabelqzva samo za6toto e 165sm.

miss_blondi

zdraveiiskam da te pomolq ako moje6 da mi kaje6 kude moga da u4astvam v reviuta,kastingi ,za6toto nikude ne e kazano ni6to!:{ 6et ti buda zaduljena:)

ani4ka

zdr.intersuvam se k1de i koga 6te ima kastingi za foto modeli?predvaritelno VIblagodarq:)

National Fadhion Chamber

22-25.07.2005 - Лятна Академия за Моден Дизайн-градината пред Народен театър София.Откриване 11.00ч. Изложба на модни скици на финалистите от ІІ национален конкурс за млади дизайнери и идейните им проекти, изработени в дните на Академията.

25.07.2005/18.00ч. - Награждаване със сертификати за най-добри идейни модни проекти по скица. С подкрепата на Министерство на регионалното развитие и благоустройство, организира: Съвета по моден дизайн на Национална камара за мода, Столична Община и списание за моден дизайн "Студио Надин Стайл". Аукцион с благотворителна цел.

Радост

zdraveite po princip obi4am da sazdavam modeli no nqmam profesionalen opit  i askam da se razvivam v sferata na modata imam si nqkolko moi  dori napravo u6iti model4eta no sa6to taka me interesuva kak moga da se svarja s nqkoq modna agenciq za fotomodeli t.k obi4am da se snimam.Bix iskala da probvam v   Exgraond no kak da se svarja s tqx da im pratq nqkoq snimka.Molq pi6ete mi na radost4em@mail .bg.

Go Up