28 март , 2024, 19:07:11

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Бутик търси

Started by Tzvetelina Solbach, 16 февруари , 2004, 05:03:10

« назад - напред »
Go Down

Tzvetelina Solbach

Бутик търси интересни , качествени , български дрехи . Единични бройки или малки серий  от  дизайнер или художници.
Заплащане веднга .
 e-mail: tzwete@aol.com

Малина Стойнова

Изработвам единични модели или малки количества блузи. Работя с плетиво и италиански платове. Пайети, маниста.
Ако се интересувате, дайте повече информация.

Tzvetelina Solbach

Na vsi4ki ,  koito mi pisaxa blagodarj vi .
Iskam da dam pove4e informazia za nestata ,koito tarsa .
Stava vapros za butik v Germania grad Köln .
Za drexite ,koito ste zakurj prodava4a trjabva da moje da isdade faktura ili da e saglasen na pokupko-prodajben dorovor .Nestata sa za iznos i mi trabva takav dokument za da moga da plata mitoto .
Klientite sa jemi mejdy 30 i 50 godini .Tova ozna4ava :
1 Nestata trabva da sa elegantni i interesni
2 Ne trabva da sa mnogo rasgoleni
3Ne trabva da sa ekstravagantni i avangardni koto primerno : blusa ot pleten bambuk ,abiturenska roklj ot stari gramofoni plo4i i drugi podobni .
Molj samo seriozni predlojenia .


Петя Иванова

Здравейте!
Случайно открих обявата Ви. Аз изработвам единични бройки
на модели - ръчно плетиво /блузи, пуловери, шапки на една и две куки и т.н./
Ако писмото ми представлява интерес за Вас можете да ми отговорите
на посочения е-майл или на е-майл:p.ivanova@mail.bg
                              С  поздрави: Иванова

Петя Иванова

Извинявайте, но току-що прочетох обясненията, които давате.
Мога да Ви издам фактура или да подпиша Вашия протокол.
В противен случай трудно легално бихте могли да изнесете дрехите.
Мога да Ви изпратя снимки на някои модели, за да имате впредвид какво изработвам, но мисля, че е най-добре на място.
Интересувате ли се от истинско вълнено плетиво?
                                            Иванова

Dimitar Dimitrov

Zdraveite!                                                                                                         Imam shivashko atelie v koeto izrabotvame unikalni drehi to4no za takiva dami.Razpolagam s perfektni kroiki za damski saka,poli,pantaloni i palta.Ekipat s koito rabotia e ot profesionalisti v tazi oblast.Ako proiaviavate interes pishete mi.

Tzvetelina Solbach

Otgovariam na gospodin Dimitrov i na vsi4ki koito imat interes kam predlojenieto mi .
Poradi neizvesni za men pri4ini kogato natisna imeto , na goliama 4ast  ot xorata koito mi pi6at direktno v foruma ne izliza i-meil adres ,a izliza saubstenie ,4e adresa e nevaliden ???
Zatova molia pi6ete direktno . Adresa mi e :

tzwete@aol.com

Jelatelno e xorata ,koito mi pi6at da ispratiat snimki na tiaxni modeli s zeni .
Pri proiaven interes ot moia strana mojem da ygovorim eventualna sresta .
Ste bada v Balgaria ot 26 avgust do 17 oktomvri .

Molia xorata na koito sam otkazala da ne go priemat li4no , no kakvo na mene mi xaresva i kakvo tuka ste varvi sa dve savsem razli4ni nesta .
Pozdravi :
Tzvetelina Solbach


teodora ford

message ZA MALINA STOINOVA.
INTERESUVA ME IZRABOTVATE LI KROIKI ZA TEZI MALKI KOLEKCII V SAOTVETNITE RAZMERI 40,42 44 .IMAM KOLEKCIA KOIATO E NARISUVANA-48 MODELA ,KOIATO BIH ISKALA DA SE IZRABOTI PRECIZNO I KACHESTVENO.DREHITE SA OT VALNA ,DANTELA ,KOPRINA I SATEN I DENIM.
PREDOSTAVIANETO NA PLATOVE I MATERIALI SHTE BADE POETO OT MEN.INTERESUVA ME S KAKAVI MASHINI RABOTITE?KOLEKCIATA KOIATO SHTE IZRABOTITE SHTE BADE IZNESENA ZA USA.
BIHTE MOGLI DA SE SVARGETE S MEN NA TEL 9764277
BLAGODARIA PREDVARITELNO

Малина

За Теодора
За съжаление не работя поръчки, а само собствени модели.

karolina

disaINER SAM  PISHETE MI SA VASHETO PREDLOJENIE

Gergana Tomova

Zdraveite,Teodora,opitah da zvunna na poso4eniat ot vas telefon,no neprekusnato se vkliu4va sekretar. Za sujalenie dosta kusno pro4etoh za va6ata molba, no vse pak ako ne ste si re6ili problema s izrabotvaneto na kolekciata az moga da vi pomogna. Ako vi interesuvat pove4e podrobnosti,molia pi6ete na e-mail: gergana_tomova@yahoo.com

Съба Иванова

Търся бутикови магазини, модни къщи или изобщо клиенти, на които да предложа дрехи ръчно плетиво.
 
 
тел. 0887/ 308913


Iva

Zdravejte,
Ne znam kakvo stava, no ima problem s va6iq e-mail adres. Vra6tat mi se vsi4ki saob6teniq.

Pozdravi
Iva

qnka

ne sam dizainer no u4q za takav ako moje bih iskala da se u4q ot istinski dizaineri


Петя Илиева

Здравейте, от известно време искам да направя нещо , което да осигури препитание на хора от планински регион с високо безработица. Ако за Вас представлява интерес изработването на ръчно плетиво по Ваши модели и с предпочитани от Вас материали можете да се свържете с мен на тел.0887987880.

Go Up