прашки и боди

Started by ılkopı4, 24 януари , 2008, 16:26:01

« назад - напред »
Go Down

tanqcool

пубертет или не просто стига си се правил на много отворен,мъдър и какво ли още не-вече показа че не си!

Бончо

#31
25 февруари , 2008, 20:04:20 Last Edit: 25 февруари , 2008, 20:08:56 by Бончо

Прав си Бончо,
Та докъде беше стигнала темата?
Каква е последната дума - да слагаме ли прашките или да ги махаме?  :)



Абе мен ко питаш, и бодито и прашките ми пречат ;D.

Ако търсим логика, то май е нормално под бодито да има прашки, ама като гледам как се обличат младите, все ми се губи логиката ;D

Храбрия шивач

Абе аз съм ЗА
както е казал Мечо Пух "Колкото повече, толкова повече"
Така че слагайте бодито, и да не забравите отдолу прашките... ;) ;) ;)

Dummy Doll

Мноооого е скучно тук напоследък. Жалко, защото темата за прашките и бодито доста си я биваше. И, между впрочем, е доста сериозна.
И така, въпросът е редно ли е да се слагат прашки под бодито. Естествено, отговорът е НЕ. Но фактът, че си задаваме този въпрос, говори за слаба култура на обличане. Ми то все едно да питаш прашките под жартиерите или над тях се слагат. Мнозина дами сигурно биха се замислили съвсем сериозно преди да отговорят. Нормално е, ако това не е част от ежедневието...
Наскоро четох в новините, че някъде в Италия организирали курс по съблазняване. Явно хората отдават дължимото значение на проблема. Със сигурност ще да са обсъждали и темата за еротичното бельо, няма как.
А докато ние не подходим отговорно към тези въпроси, ще има да се наслаждаваме на подобни изцепки. Аз лично продължавам да се учудвам на мъже, които не знаят, че не бива да закопчават последното копче от сакото...
Ако някой се сеща за други куриози, свързани с облеклото, моля да ги сподели. Ще стане интересно.

До скоро...

Бончо

Както казах по-горе, логично е под подито да има прашка защото на бодито няма хигиенно парче, а на негово място е закопчалката ;)

Dummy Doll

Е, не е вярно, че на бодито няма хигиенно парче. Ако наистина няма такова, значи не е от хубавите.
А и закопчалката, уверявам те, на нищо не пречи. Освен това, както казах, ако бодито е от хубавите, то закопчалката се припокрива с насрещно парче, което е от мека и недразнеща материя. Така че, предпазни мерки са взети...:-)

Храбрия шивач

Много сте сериозни и двамата....За мен темата е по скоро веселяшка!

Храбрия шивач

Айде ударихме и на конструкции и технология..... :D :D :D :D :D

Храбрия шивач

Иначе Dummy Doll е права (явно е жена) има доста куриози при обличането.
Струва си да се пусне тема за всеки по отделно....
Аз лично съм виждал невероятни.

Nevena

#39
28 май , 2008, 00:32:28 Last Edit: 29 май , 2008, 23:00:11 by Nevena
 :) най-веселата тема във форума не мислите ли  ;D това е като песента на Марая Кери изпълнена в бг music idol. Целият свят се посмя:)

krasi-mira

Не е готино мацка с боди и с подаващи се прашки над дънките,освен ако към цялата картинка не се добави и чорапогащник,тогава вече целия стайлинг придобива завършен вид ;D

Ice_queen

Здравейте, заинтригува ме темата...
Мисля, че много зависи от прашката и от бодито...пък и от чорапогашника....направо си отидохме на цялостна визия.
По мое мнение, ако е студено и цялото това бельо е с цел да ти е топло, то не виждам лошо ако се комбинира. Само да уточня, комбинирането значи :
1. Масово, момите не обръщат внимание на размера на бельото.(това не е като да си вземеш тесни дънки и да се надяваш да позаслабнеш или нормалното да се отпуснат).Така, че нека стане ясно прашка размер S, няма да стои и няма да се отпусне до размер М или L.
2. Същото се отнася и за бодито и за чорапогашника.
3. Комбинацията на тясно бельо и дънки с супер ниска талия са - АБСУРД!!!...и съответно ставаме свидетели на едни изкачащи чудесии...
4. Ако ще се носи и чорапогащник трябва да се подбере, така че да не се вижда горната част.(примерно бодито може да е от плътна материя и чорапогащника да е с нормална или плитка талия, въобще да седи, така че да не прищипва и да не личи)
Още повече комбинацията примерно дънки+интересна материя на боди и подходяща блуза...ботуш на висок ток и хубаво палто си е супер.Хем ти е топло хем си sexy.
С пола също си е хубаво стига да се съчетават.
Апелирам още веднъж за онези девойки, които все още се чудят дали бельото ще се отпусне...НЕ СЕ ОТПУСКА!Вземете си вашия размер и ако се чудите по-добре е по-големия номер прашка, боди и особено чорапогащник и силиконови чорапи!Научете се от коя фирма кой е вашият размер/понякога има разминаване/.Това за размера!
Относно цветове и материи...Моля, моля няма нищо екстравагантно в комбинации като бяло дантелено боди с тъмно бельо...Въобще мисля, че е пълна безвкусица да показваш бельо, което не е за показване и да прозира нещо, което не се връзва с остналата дреха явно само с идеята да видим, че въпросната има бельо. Далеч по добра идея е да се постигне разчупване в облеклото с аксесоар, пред бял пловер с черен сутиен...
:)

Coco

#42
02 август , 2008, 17:03:48 Last Edit: 02 август , 2008, 17:05:19 by Coco
Ам, ам, ам.... съвети, съвети,съвети... всеки има, я всички голи в джаза и всеки да си носи гащите кой както иска. А останалите без гащи!  ;D ::)

Gytha Ogg

Сладка темичка..хахахха...
Ами според мен , веки трява сам да си преценява...зависи с каква цел е сложил боди...ако е за да се пази от студа не виждам лошо да е с "гащи" ;) под него...но ако бодито е с цел ***, не мисля , че ще е много красиво...а що се отнася от "изкачащото"  над дънките бельо- грозна работа....е и късите поли поняга са такава :)

PI


Go Up