19 март , 2024, 12:51:02

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


спешно тьрся

Started by radost, 03 декември , 2007, 20:56:39

« назад - напред »
Go Down

radost

бг фирма или дистрибутор на много ,много яки дрехи .За град Ловеч ще сьм Ви много прагодарна ако ми праштате ваш каталог с ценоразпис.Благодаря ви предварително.sladkata111@abv.bg

kremena

kakvo p-to4no tarsi6

radost

ami ot roda na sporto-elegantnoto obleklo.

cvetomila


Храбрия шивач

С този правопис.....
лишени от смисъл изречения и невероятно сериозен ник на имейла....
Колко сериозни хора очаквате да Ви се обадят?????

blankabianka

Драга Цвети този линк който си изпратила ми показва едно доста ниско ниво на дрехитге.Лишен от всякакъв дизайн и естетически вид.Самите снимки в албума са с ужасно качество,да неговорим че и моделката въобще не е моделка и грима й ама никак не е професионалин.След като си решила да показваш нещата си изпипай ги до край и тогава ги изложи в мрежата,защото скъпа има още доста работа  за да се изпипат нещата!Съжалявам ако звуча грубо-не искам да те обидя ,но помисли над това.

Храбрия шивач

 Драга blankabianka,
Много ми допада начина по който каза нещата! Имам една идея, съществува ли някъкъв начин да обсъдим някой въпроси извън форума?
Дай някъкъв мейл?

blankabianka

Здрасти Храбри шивачо:)не съм искала да обидя Цвети с думите си,но според мен е недопустимо когато някой се занимава с мода да допуска толкова ниско ниво на представяне.В България вече има мода,все още прохождаща ,но има.Не е лесно да се прави мода-необходими са доста средства,но такъв е бранша.мейла ми е blankabianka@mail.bg да видим какви идеи имаш за обсъждане?

Храбрия шивач

Моето мнение по горе относно правописа се отнасяше за radost, aма не ми е радостно....за ника на мейла просто не искам и да коментирам.
А иначе напълно подкрепям blankabianka в разсъжденията и относно Цвети!
Ама аз незнам admin_a на форума къде дреме че не предупреждава за писането на някава измислена азбука......
Админ_чо погледни си първата точка от правилата, които не съм ги писал аз, а ти или някой твой колега. Вземи си свърши работата че форума е заприличал на селска седянка!!!

vasil63

izvinyavam se hrabri shivaco...ce pisha na slokavica .....:)

Храбрия шивач

Ами...Василе, поправи се бе братко. Не е много сложно да се пише на кирилица....особенно фонетично, все съшото е!
Но въпроса ми беше към Админа???

Go Up