28 март , 2024, 22:35:24

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Интересувам се от дрехи на български производители

Started by Monica.fashionbg, 25 август , 2007, 13:07:21

« назад - напред »
Go Down

lubomir975

здр колеги искам да попитам от къде трябва да се  взема разрешение или лиценз за продажба на маркови дрехи ( "Adidas, Puma" и др.) a за  Diesel,mavi,Levis и др. маркови дрехи трябва ли някакъв лиценз или документ спешно ми трябва благодаря предварително.

VIOLINA

Вие от къде сте Господине? В България за това се иска да не пречиш на някого и да имаш достатъчно пари, които ти стоят и няма да ти трябват, за да можеш въпреки кризата да плащаш в брой тези облекла. Други изисквания няма. А по-сериозно: отивате при вносителя и разговаряте.В Puma проблем няма-вносителите са двама, ако не от единия, другия ще Ви даде.Има и аутлет.Адидас може да поставят изисквания за къде ги искате, да няма конкуренция.Другите марки Дизел, Мави се внасят от Турция, /търговците си пътуват до там/ така че направо отидете там.Това е.Гарсия, ОРТ и др. макар че са холандска/!/ и испанска /!/ пак ги внасят от там.В България всичко е много просто, пари да имаш... И хората си мислят че купуват кой знае какво.

lubomir975

#17
03 октомври , 2009, 15:18:31 Last Edit: 03 октомври , 2009, 15:48:53 by lubomir975
 Аз съм от Айтос, питам защото в слънчев бряг туй лято попариха едни познати хора от икономическа полиция, за продажба на маркови дрехи (Адидас и др.) без разрешително и искам да отворя магазин и за това проучвам предварително за всичко ако може да ми предложите или препоръчите  нещо ще съм ви благодарен. Мерси предварително!

VIOLINA

Да, така е, има проверки за маркови стоки без договор /така е по-правилно, разрешително е друго нещо/,понеже има много внос на ишлемета, много марки се шият в България, а по принцип марките подписват договори с производителя да не се пускат на нашия пазар остатъчни бройки.Затова са проверките по магазините, за нелоялна конкуренция.Ясно е че вноса от Турция и Китай няма кой да го спре за 1 месец или 2.Де да можеха да спрат тази конкуренция...А то някой направи мръсно на някого, обади се в стопанска полиция и отиват да проверяват по сигнал.Това е положението.Конкретно по въпроса Ви :-X:В интернет ако се поровите ще откриете вносителя на Адидас и др.марки.В МОЛ-а в Бургас или Варна има техни магазини може и от там да видите кой ги внася.Специално не съм се интересувала.За Пума знам че са двама вносители, защото мой близък ходи да говори и от едното място бяха готови да му дават, да си избира по мостри, каталози и да си поръчва за 1 сезон напред моделите.Щом имате такова желание, вярвам че ще ги намерите.Подписва се договор, има документи и всичко е редовно, няма за какво да се притеснявате.Успех!

lubomir975

Мерси много за ценната информация.

karpalsha

Ето тук има хубави дрехи  www.sweetbaby-bg.webs.com

rayma

ОРИГИНАЛНИ МАРКОВИ  ИТАЛИАНСКИ ПЛАТОВЕ. На едро и дребно. Бул. Христо Ботев 64 и ул. Свети Иван Рилски 14 www.platove-bg.com
Предлагаме и експресни шивашки услуги, поправки и поръчки на официални и ежедневни, дамски и мъжки облекла.

mustafova

Здравейте,
Нека  и аз да се включа . Производител съм на макси облекла - моделите са дизаинерски. АКо представлява интерес моля, да се свържете с мен на тел. 0898411149

decollate

Здравейте!
Фирма "Деколейт"
www.decollate.net

dian

Art Studio A`JENS представя уникални и артистични облекла, собствен дизайн и на български дизайнери с подобен стил. Елегантна симбиоза между стилове и материи. Индивидуален дизайн, послание за различна и оригинална външност. Art Studio A`JENS акцентира върху цялостния процес от личната хрумка, през осмислянето на идеята, създаване на проект и изграждане на технология. Уникални ръчно изработени облекла и допълнения. Предлагат се готови или се създават по мярка. Можете да разгледате някои от тях на artstudioajens.blogspot.com
За връзка с нас 0887983631 и 052301824.

danielka

Здравейте
Аз съм производител на дамско и детско бельо
За повече информация bell_varna@abv.bg
www.bikinibella.com

garnet2k

Ще отварям магазин в съседна на нас държава. маркови дрехи Бих желала да се свържа с производители/складове на едро/бутици на българска продукция, за бъдещо успешно сътрудничество.Цените не само че устройват търговците, ами и хората купуват само боклуци, за съжаление.Затова се зареждат размъкнати парцали от Турция и Китай. Аз например заредих дрехи на Вивел, но малко хора ги оцениха. Просто в провинцията рядко хората се носят в този стил. кризата да плащаш в брой тези облекла. Други изисквания няма. А по-сериозно: отивате при вносителя и разговаряте.В Puma проблем няма-вносителите са двама, ако не от единия, другия ще Ви даде.Има и аутлет.Адидас може да поставят изисквания за къде ги искате, да няма конкуренция.Другите марки Дизел, Мави се внасят от Турция, /търговц
Е, намерихте ли си хубави фирми? Има и други:E-phos, Грация -Пловдив...А що се отнася до гръцките фирми- да, попаднах на не особено качествени, които ги разпространява по каталог Ник Трейдинг /много сладка работа да продаваш по каталог!/ и то скъпи! Както и една измислена фирма от Кюстендил, която уж продава гръцка стока, а в същност набира поръ

mrenka

#27
27 август , 2010, 17:01:24 Last Edit: 09 февруари , 2011, 10:09:13 by mrenka
VIVEL FASHION е динамично развиваща се фирма,стремяща се да предлага най-новите тенденции, представени по световните модни подиуми.
Основен стремеж на фирмата е предлагането на модни облекла с високо качество и на добри цени.Работим само в лимитирани серий на моделите.

Вече стартирахме с колекция пролет-лято 2011г.

http://vivelfashion.com/

За контакти за гр.София и страната за търговци на едро:
Лице за контакт-отдел продажби: Ренета Велева
тел: +359 885 843 344 / +359 899 966 373
Е-mail:velevareneta@gmail.com

twinsbg

Производство на дамска и мъжка конфекция:дамски бодита над 100 модела,клинове в разнообразна цветова гама.Гарантирано качество на ниски и достъпни цени.
Телефон за контакти: 0886850017 - г-н М.Димитров


Go Up