Интересувам се от дрехи на български производители

Started by Monica.fashionbg, 25 август , 2007, 13:07:21

« назад - напред »
Go Down

Monica.fashionbg

Здравейте,

Ще отварям магазин в съседна на нас държава. Бих желала да се свържа с производители/складове на едро/бутици на българска продукция, за бъдещо успешно сътрудничество.
Интересувам се от спортни, спортно-елегантни дрехи, с младежки стил, свежи идеи и разбира се на добро каество. Очаквам да получа интересни предложения и оферти. Всеки от вас изпратил ми i-net страницата си, каталог със снимки и цени - ще получи бърз и коректен отговор.

Можете да се свържете с мен чрез e-mail: monica.fashionbg@gmail.bg

Благодаря!


VesiJ

Производител съм на локсозно мъжко бельо. Ако проявавате интерес ми пишетe.

mirelli26

Здравейте!Производители сме на оригинални дамски и детски облекла и търсим нови пазари.Може да разгледате е-каталога,тъй като новият ни саит е в процес на разработка.Ще се радвам на бъдещо сътрудничество!Успех!Майкова
   http://mirelli.myjalbum.net/Mirelli%20Catalogue/


SP

Здравей Моника,
опитвам се да ти изпратя мейл, но ми се връща с отговор, че такъв е-мейл не съществува.


cvetomila

mojete da razgledate drehite na CARAMELLA FASHION na
www.bg-look.com


mrenka

#5
29 април , 2009, 09:17:34 Last Edit: 10 май , 2009, 10:56:50 by mrenka
Аз бих могла да ви предложа тази възможност..Много готини неща,раздвижени и харесващи се елегантни дрехи..Изцяло български продукт.
Доставката се извършва чрез куриер до всяка точка на страната в рамките на 24 часа след направена поръчка.Не би имало проблем да се експортират и в чужбина.
Поръчка може да направите след като се срещнем и видите мостри на в момента налични модели.


http://vivelfashion.com/

VIVEL FASHION е динамично развиваща се фирма,стремяща се да предлага най-новите тенденции, представени по световните модни подиуми.
Интерес към нашата продукция проявят дами от 15 до 45 годишна възраст.
Основен стремеж на фирмата е предлагането на модни дрехи с високо качество и на добри цени.


За контакти за гр.София и страната за търговци на едро :
Лице за контакт отдел"Продажби": Ренета Велева
тел:+359 899 966 373 / +359 885 843 344
Е-mail:velevareneta@gmail.com

VIOLINA

Дрехите на Карамела Фешън не ги гледайте, защото освен собствено производство продават и дрехи от ишлеме, без оригиналния етикет,разбира се. Купуват ги от фирми от Русе и др места и ги продават като свои.Познавам хората от които ги купуват. В чужбина ще стане неприятно ако продавате дрехи от ишлемета на известни марки. Да ме извинява Карамела обаче е така, дето все си рекламира дрехите по форумите. Освен това не са нищо особено.

pupita

VIOLINA,я по-кротко, ;)може да си запозната с повечето модни марки,но всеки има правото да погледне,да пробва и сам да реши.

egoist

Здравейте
имам магазин за дънки и ежедневно облекло в Гърция е ми се иска да помогна на бг фирми като купувам от тях.За голямо съжаление обаче не намирам конкурентно способни- такива, които да са различни от типичния "лелски стил".Нека излязат на улицата така наречените дизайнери и видят как се облича младежта-дори копирайте ако трябва!Дори китайците са на светлинни години!Пък после нямало пазар за бг продукцията....

карда

             
                Производител на бутиково плетиво:www.karda.dir.bg

VIOLINA

Напротив, има много такива фирми.Не са само лелински.А в Гърция хората как се носят?Защо мислиш че младите трябва да ходят само  с дънки и размъкнати тениски?С намачкани ленени панталони, къси гащи../Точно пък Гърция не е пример за стилно носене/. Има и младежко по-елегантно облекло.В моя магазин имам гръцка стока и да ти кажа съжалявам че съм я зареждала - от трикотажни платове,нищо особено, изкуствени изцяло, а ги продават скъпо.Има български фирми, които си заслужавата повече да се зарежда от тях.По-горе е писала собственичката на Вивел Фешън.Това е само един пример.В Б-я вече се търсят неща по-хубави от размъкнати дънки.За Гърция не знам.

sleazystudio


egoist


Напротив, има много такива фирми.Не са само лелински.А в Гърция хората как се носят?Защо мислиш че младите трябва да ходят само  с дънки и размъкнати тениски?С намачкани ленени панталони, къси гащи../Точно пък Гърция не е пример за стилно носене/. Има и младежко по-елегантно облекло.В моя магазин имам гръцка стока и да ти кажа съжалявам че съм я зареждала - от трикотажни платове,нищо особено, изкуствени изцяло, а ги продават скъпо.Има български фирми, които си заслужавата повече да се зарежда от тях.По-горе е писала собственичката на Вивел Фешън.Това е само един пример.В Б-я вече се търсят неща по-хубави от размъкнати дънки.За Гърция не знам.

Не знам доколко познавате историята,но ще отбележа,че идеала за красота е измислен от елините(в случай, че не знаете значението на думата-елини=древни гърци)Кой говори за размъкнати дънки и тениски?Не знам вие с какви марки работите, но явно са лошо качество и не е трябвало да ги взимате.И защо смятате,че рекламирам гръцките фирми?За 10 години  в Гърция, по веднъж на година си идвам в Бг и виждам момичета, облечени като леки жени дори на абитуриентските си балове.Рядко са стилните жени-като повечето от тях със сигурност имат връзка с чужбина.А точно за това говорим-погледнете по-далеч от носовете си!Пазара в Бг е залят неслучайно с турска и китайска стока-цените са конкурентни и устройват търговците(говоря за масовия пазар).За Вивел съм съгласна с вас.

VIOLINA

Цените не само че устройват търговците, ами и хората купуват само боклуци, за съжаление.Затова се зареждат размъкнати парцали от Турция и Китай. Аз например заредих дрехи на Вивел, но малко хора ги оцениха. Просто в провинцията рядко хората се носят в този стил.
Е, намерихте ли си хубави фирми? Има и други:E-phos, Грация -Пловдив...А що се отнася до гръцките фирми- да, попаднах на не особено качествени, които ги разпространява по каталог Ник Трейдинг /много сладка работа да продаваш по каталог!/ и то скъпи! Както и една измислена фирма от Кюстендил, която уж продава гръцка стока, а в същност набира поръчки по снимки в онлайн магазина си /представете си!/ правени професионално, с фотошоп и т.н.супер качество...И който се хване поръчва , а като поръчаш нещо получаваш дрехата след 1 седм. ушита в някой гараж от някоя леличка по въпросната снимка, от подобен плат, без оригиналната кройка, ушита без никаква пропорция, с къси ръкави за джуджета...Изкопиран модела, а плата и визията нямат нищо общо...Скъпи...Нямам думи...И като се обадих да искам да ми върнат парите се покриха...Такива са повечето фирми в България.Гледат да набутат търговеца.Добре че ги продадох и аз по тези снимки...

sleazystudio


Go Up