Предложение

Started by Храбрия шивач, 14 юли , 2007, 05:55:05

« назад - напред »
Go Down

Храбрия шивач

 Отдавна чета този форум, рядко се осмелявам да пиша. Много ми беше интересно до скоро! Някои обаче се забравиха, забравиха и за какво е точното значение на думата "форум".
Така като гледам неформалните лидери вече се оттеглиха и дискусиите станаха вяли ако въобще ги има. А тъкмо беше започнало да става инересно. Очаквах с интерес споделенте идеи за които говори Робърт и най-вече мненията на участниците. Но сега вече мисля че няма смисъл.

Така че осъществяващите цензура, бих посъветвал така...
Да открият значението на думичката, да върнат изтритите мнения и теми и най-важното да се извинят! Пък дано се получи!


Трудно е да не се греши, ама е глупаво да не се признава!

krassyo

Може и да сте прав, но така сме преценили ние, така сме постъпили. Благодарим за вашето добронамерено изказване.

Всички Интернет форуми  имат сходни правила. Когато администраторът прецени, че тези правила са нарушени, може да изтрие съответните теми и постинги. Това не е цензура. Правилата на нашия форум можете да прочетете в дъното на всяка страница на форума и когато ги спазвате нищо няма да бъде изтрито.

Ето и част от правилата на друг форум, които потвърждават това:

http://forum.slavishow.com/faq.php#0

Вие можете:

1. Да се регистрирате.

2. Да си направите личен профил, който да конфигурирате по собствен вкус.

3. Свободно да изказвате мнението си и никой не може да ви попречи в това, освен в случаите на непристойно поведение и според преценката на модератора.

4. Да се отнесете към модератора или към администратора, в случаите, когато правата ви са били нарушени от друг потребител.

И се съобразявате с неизбежното:

1. Придържате се към добрия тон, уважавате чуждото мнение и не нарушавате правата на другите участници.

2. Не се допускат дискриминационни изказвания на основата на националност, възраст, пол и вероизповедание.

3. Не се впускате в грозни нападки на личностна основа, които разстройват благотворната атмосфера на демократизъм и свобода на словото във форума. За справка, вижте Конституцията.

4. Придържате се към зададената тема, в която пишете.

5. Забранено е публикуването на адреси на сайтове със съдържание, което е забранено от законите на Република България.

6. Забранено е публикуването на съдържание, което може да се тълкува като явна реклама.

7. При всеки възникнал казус, който не е вписан в настоящите правила, за легитимно се приема решението, взето от Модератора или - при необходимост - от Адиминистратора.

Храбрия шивач

 Темите стояха повече от месец, и един ден се събуди и реши че накърняват доброто име на някого! ха-ха-ха
 За хората които се говореше там, те сами накърняват доброто си име а не някой друг!
 За мен лично изтриването особенно на темата за "Академията за мода, ....цели и задачи" ми е като порвърждение на това което беше написано. Не ми се струва интересно да говорим като Дарик радио в деня за размисъл преди изборите...олицетворявайки партиите с цветя примерно. На всички им става ясно за кого иде реч, ама не е казано в прав текст....много забавно.

Що се отнася до правилата във форума на Шоуто на Слави...бих могъл единствена да пожелая да ги догоните по рейтинг, което доста ме съмнява. Все пак да не забравяме че около 10-тина души от най-често и смислено пишещите напуснаха. Единственото и последно което бих казал е.....И АЗ СЕ ПРИСЪЕДИНЯВАМ КЪМ ТЯХ


(неслучайно говоря на "ти", на "вие" говоря само с хора които уважавам, а в случая не се числите към тях)

Go Up