28 март , 2024, 20:47:30

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


nevena

Started by stylin, 01 юли , 2007, 06:28:34

« назад - напред »
Go Down

stylin

Засега само с 28 съобщения. Защо  и бе трудно на Невена да се "кирилизира".
Моля дайте коментар за написаното от Невена.
Мисля, че ще бъде интересно всеки да се види отстрани.
Моля без обидни текстове. Опитайте се да бъдете обективни.

one_one

Невена е едно момиче, към което изпитвам огромна симпатия.
Тя е изпълнена с ентусиазъм, желание за реализация и амбиция да докаже себе си. Аз искрено й желая да постигне всички върхове, които си е начертала.
Повече не мога да споделя тук, тя си знае защо...

stylin

Хайде Невена,
отпусни душата си и напиши нещо. Забелязваш ли кой първи се отпусна - 1-1. Там в Америка често правят подобни упражнения, когато човек се поразкрива пред непознати.
Ето и тя те подкрепя. Да намериш пътя между анцузите и работното облекло (преди няколко месеца) до специалиста, "с желание за реализация и амбиция" (край на цитата).
Тези хора, сред които се намираш във форума, са една чудесна среда за постигане и споделяне на целите, за които говори 1-1 (ясно е, че двете сте се намерили вече и извън форума).
А споделянето на целите е нещо, като да споделиш за ново гадже, иначе не е интересно.



Съобщението беше редактирано (07-07-07 13:07)

blankabianka

нямям особено мнение за Невена-само си мисля че тя критикува всички които малко или много са осъществили своите амбиции.Това което чета от нея отговаря на ашата действителност ,но много песимизъм долавям в текстовете й.Жалко е че млад човек е на мнение че в наща страна не може да стане нищо!напротив става но с много много труд!Иначе не мисля че е лош човек просто нека да бъде повече ОПТИМИСТ!

Nevena

Blankabianka аз съм оптимист за това и работя с Hugo Boss :}

Nevena

Отпускане на душата:
Както и да е тука се намеси затвореното общество маЙ



Съобщението беше редактирано (07-13-07 19:23)

Nevena

one_one благодаря за мнението ти аз го ценя понеже смятам, че твоят опит може да се черпи само от думите ти.


Go Up