29 март , 2024, 16:34:01

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Къде да се преквалифицирам

Started by Вики, 06 юни , 2007, 09:46:50

« назад - напред »
Go Down

Вики

Моля, за малко информация. Тъй като съм икономист по професия и с това съм се занимавала до сега, не съм особено наясно с модния бизнес. Наскоро отворих бутик и не възприемам това само като "продажба на дрехи". В тази връзка ми се иска малко да се пообразовам и молбата ми е да ми пишете каде мода да направя това. Има ли подобни курсове за мода където мога да получа основна информация относно материи, организация и тн.
Моля, да ме извините ако не сам поставила въпроса си особено компетентно.

Nevena

Naemi si nqkoi koito razbira:}

moro

Невена, знеш ли непрекъснато срещам твоето "мнение" в този форум и честно казано тонът ти е някак неприемлив, особено след като парадираш, че си толкова образована. Ще бъде доста по-добре да обменяме мнения и информация по темата "мода" отколкото да ехидничим. Поздрави

Patriot in Fashion

Здравейте,

До някъде, мнението изказано по-горе е точно, зависи какво е вложено!

Аз лично смятам че един моден консултант може да свърши доста добра работа относно подбора на дрехите. А Вие се съсредоточете върху останалите неща, които не са никак малко.
От курсове няма да научите нищо, само ще си хвърлите парите на вятъра!

Надявам се да съм бил от полза
Ако имате други въпроси съм на разположение

Go Up