"Моден портал Русе 2007"

Started by Храбрия шивач, 25 април , 2007, 23:42:31

« назад - напред »
Go Down

Храбрия шивач

Здрасти на всички пишещи и четящи този форум.

Честно казано вече не се здържам да чета глупости и бих се опитал да покоментирам малко. Това което ме накара бе странното нещо на което присъствах наречено "Моден портал Русе 2007".

С цялото ми уважение към всички участващи....просто съм потресен от видяното. Иска ми се да кажа: " По-зле от това не може да бъде" но една твърде песимистична част от мен, казва "Може, може.."

Изказването на една госпожа (да ме прощава но не запомних името и)вднага след кмета на гр.Русе беше първото потресаващо с което се сблъска зрителя. Изказването изобилстваше с риторични въпроси, не бе подмината и любимата ми тема "присъединяването на България към ЕС" и от това как ще учим Европата на стил... Да не говорим че въпросната г-жа през цялото време държеше речта си написана на бял лист точно пред лицето си! (Горките оператори които трябваше да я заснемат)

Първо да кажа няколко думи за цялостната визия на "шоуто" (кавичките не са случайни).
-- Потресен бях от начина на изписване на фирмата, докъто дефилираха моделите. Бога ми стандартния скрин на Windows с 3D text ли беше най-идейното нещо което измислихте?
Имаше и изключения но те като цяло потвърдиха глупоста и липсата на идей.
-- Прес досиетата на фирмите преди всяко едно дефиле ?! Разясняваха ни какво ще видим....просто отчайващо. Да не говорим за напълно излишната информация която така и не разбрах защо ни я поднасят като, упомената информация относно съдебната регистрация на фирмата (ще кажеш че невероятно ни интересува), имената на собственици и управители (също от голямо значение..) Направо се чудя как някой не се сети дани съобщи колко прави машини притежава, колко оверлога и т.н. но има време както ни обещаха това (бих казал "недоразумение") ще се случва 2 пъти годишно.
-- Така. Върх на всичко беше една фирма която ще спомена поименно.
Това е Нова Линия ЕООД. Която си позволи нещо просто нечувано за мен досега, представи се с дрехите които шие (най вероятно на "ишлеме") за свой клиент. Бих си позволил да иронизирам мъничко. Това представяне би могло да отприщи нечувани дефилета за следващата "проява".

Бих могъл да напиша още доста, но се страхувам да не стана отегчителен. Единствено в заключение ще кажа:
"Зле. Положението е невероятно ЗЛЕ"


prolet

ami taka e! B Ruse vse o6te se mislat za veliki.No za 10 godini ne mojah da razbera s kakvo?Vlizala sam v firmi ot zialata strana -e bogami mnogo ima na kakvo da se u4at rusenskite firmadjii ,razbirase ako iskat! Za6to ne spomena i za drugite bezumia koito vida?Kadri4ki ,ruj4eta i tam podobni ot 80 -godini,ili 6alvarkite predstaveni ot ,,Magik,,  -tova e samo primer. Koito pravi  moda  ili pone se opitvat da zapazi svoia stil ne trabi nito po presi ,ne dava ludi pari za reklama a RABOTI !UJAS!!!!!!


Patriot in Fashion

  Чак нямам думи аз......
 Едвам успях да издържа това, така наречено "шоу" до средата.....
 Много тъжна история наистина

Ева

Хайде да го създадем това модно ателие, имам много идеи за дрехи, аксесоари...

Eva

Patriot in Fashion

Към EVA.

Какво да кажа аз:

Имаше една популярна реклама наскоро:
"... нестава само с ядене, трябва и акъл"
Та ако перифразирам малко...
"Нестава само с единия ентусиазъм, трябва много мислене във всяко едно отношение, голяма реклама, и перфектно качество" иначе просто е поредния "кьорфишек"

;-))



Съобщението беше редактирано (06-22-07 01:17)

Go Up