28 март , 2024, 17:41:54

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


esta

Started by jori, 09 февруари , 2007, 13:00:43

« назад - напред »
Go Down

jori

някой знае ли нещо за марката esta ?
няма нищо в мрежата!

Patriot in Fashion

 И аз търсих но не намерих нищо!
 Иначе съм бил в магазина им във Варна, макар и малък издлежда доста добре и нещата са наистина на ниво. Харесаха ми

stylin

Made in Контекс Варна, гледайте BTV и коментирайте.

Nevena

Gluposti Contex Varna shiqt samo ishleme i daje personala e osvoboden i se dava na pod izpalniteli mislq che neshto ste v greshka.


stylin

Невена,
извинявай на колко години си, за да реагираш с "глупости".
Все пак да уточня, че марката си има и втори родител, нещо като мениджъри. Ако тези неща са изобщо важни за форума, кой стои зад марката.
Еста имат вече магазин и в Пловдив.
Не може да се каже, че има мода в техните дрехи, но има маркетинг, какъвто няма при много други фирми.


Nevena

Stylin имам рожден ден след няколко дни заповядай да видиш на колко съм години и моето "глупости" е като твоят въпрос относно годините, и вторият родител май е по -важен от изпълнителят или под изпълнителят и Соня Ракел е шият в Елитекс Смолян , ама това изобщо неозначава, че е тяхна марка.
п.п. stylin ти докато имаш време да чаткаш аз работя с въпросните фабрики, относно кой къде има магазин не ме интересува.

Go Up