28 март , 2024, 10:41:12

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


ОТВАРЯМ МАГАЗИН В СОФИЯ

Started by ili22, 19 ноември , 2006, 15:39:37

« назад - напред »
Go Down

ili22

отварям магазин в софия.
адрес ул.Княз Борис(ул.зад Сьдебната палата между Алабин и Позитано) магазина се намира в тьрговския центьр на тази улица.

Марките ,които ще предлагам са:Еnita и Moni petrov.

Ще ви дам малко информация за moni petrov ,защото Enita мисля,че ви е позната добре.

Фирмата произвежда предимно дьнкови облекла,дамски и мьжки.
Произвеждо сьщо,палта ,кьси и дьлги дьнкови поли ,панталони мьжки и дамски,мьжки и дамски жилетки, ризи и блузи сьщо дамски и мьжки.и.т.н

Платовете от ,които се произвеждат са италянски сьс страхотно качество.
Мисля ,че ще ви харесат .

italian silk

Кaкvi platove kupuvate ot Italia, stock ili redovno proizvodtvo?

GULCETO

MOJE DA VI BIDEM POLEZNI  S NADPISI  I  SNIMKI  VIRHU IZDELIYATA  I  NIE  PREDLAGAME  PROIZVODSTVO  NA  DREHI  S KA4ESTVO I  iso  SERTIFIKAT  I RABOTIM PO MODEL NA KLIENTA  .

" vie  mechtaete  nie  presizdavame"

mrenka

Аз бих могла да ви предложа тази възможност..Много готини неща,раздвижени и харесващи се елегантни дрехи..Изцяло български продукт.
Доставката се извършва,чрез куриер до всяка точка на страната в рамките на 24 часа след направена поръчка.
Поръчка може да направите,след като се срещнем и видите мостри на в момента налични модели.
Ако все още имате интерес,ще се радвам да работим заедно...


http://vivelfashion.com/

VIVEL FASHION е динамично развиваща се фирма,стремяща се да предлага най-новите тенденции, представени по световните модни подиуми.
Интерес към нашата продукция проявят дами от 15 до 45 годишна възраст.
Основен стремеж на фирмата е предлагането на модни дрехи с високо качество и на добри цени.

За контакти за гр.София и страната за търговци на едро :
Лице за контакт отдел"Продажби": Ренета Велева
тел:+359 899 966 373 / +359 885 843 344
Е-mail:velevareneta@gmail.com[/b]

decollate

Здравейте,
фирма "Деколейт"
www.decollate.net

svetlinaisthebest

#5
16 юни , 2010, 16:00:10 Last Edit: 16 юни , 2010, 16:05:02 by svetlinaisthebest
Скоро и аз ще си отварям магазин за дрехи!

mrenka

#6
27 август , 2010, 17:04:00 Last Edit: 09 февруари , 2011, 09:37:14 by mrenka
VIVEL FASHION е динамично развиваща се фирма,стремяща се да предлага най-новите тенденции, представени по световните модни подиуми.
Основен стремеж на фирмата е предлагането на модни облекла с високо качество и на добри цени.Работим само в лимитирани серий на моделите.

Вече стартирахме с новата си колекция пролет-лято 2011г.:))

http://vivelfashion.com/

За контакти за гр.София и страната за търговци на едро:
Лице за контакт-отдел продажби: Ренета Велева
тел: +359 885 843 344 / +359 899 966 373
Е-mail:velevareneta@gmail.com

CIAZZA

Бъдете ВПЕЧAТЛЯВАЩА с уникален тоалет, сътворен единствено за Вас!
Проектира и изработва ежедневни,официални, абитуриентски булчински рокли,сценични костюми, луксозни дамски облекла.Създава и аксесоари-бижута,чанти,обувки. Булчински рокли под наем.

www.ciazza.com
www.facebook.com/ciazza

ailun86

Скоро и аз ще си отварям магазин за дрехи!

ivan_marinov

Дано да успеете с магазините, аз също съм го мислил но чесно казано малко ме е страх :(

bess


Дано да успеете с магазините, аз също съм го мислил но чесно казано малко ме е страх :(


Ами как да няма страх, като магазините вече са повече, отколкото има хора да пазаруват. Парното и високите цени на консумативи от първа необходимост направо те посиняват, че не ти остава дъх да обикаляш магазини.

drehite

Сподели, тръгна ли магазина за дрехи, какво се случва с бизнеса :)
Модата се променя, но стилът остава! Магазини за дрехи

StanislavMastara

наистина и на мен ми е интересно как се развиват нещата ?
Фирма за дограма производител и главен счетоводител за България.

barbarit

И аз исам да знам как върви магазина!

Go Up