25 април , 2024, 01:14:07

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


DiKa

Started by Patriot in Fashion, 07 октомври , 2006, 10:07:06

« назад - напред »
Go Down

day smile


Здравейте, излагам мнението си на лаик. Без да се занимавам с мода, претендирам за вкус. За мен е важно да изглеждам добре. Това означава да съм облечена екстравагантно на дискотека и класически елегантно на работа. Затова съм изключително благодарна на марки като Dika, защото мога да им разчитам. Знам, че винаги, когато вляза, мога да намеря стилна дреха, подходяща за делова или за по-непретенциозна атмосфера. Останалата част от магазините, щом решат, че ярко розовото и тюркоазеното са на мода - върви да търсиш бежово и черно!
Живеем в абсолютна безвкусица. Умирам да гледам държавни служители в дънки и голи пъпчета, както и делови дами с жълти обувки и розови чанти. Не че не е готино, но за друго място! В такива моменти ми се влиза в Dika дори само за да си изплакна очите!


R-e-n-i

Дрехите им стоят винаги добре, винаги са перфектно ушити, материалите, с които работят са с много високо качество, имат разнообразна цветова гама, не са кичозни и винаги са актуални. Аз съм голям фен на дрехи с марката Dika от доста време насам.

Elvinka

Zdraveite imam rodnina,koito raboti v DiKa,i malko ot malko sam naqsno s tqxnoto proizvodstvo na drexi.iskam da vi kaja ,za6to preobladavat 4ernoto,sivoto i bajavoto!tezi 3 cvqta sa otvardeni kato klasi4eski i neznam kakvo vijdane imate vyrxu modata po sveta.otvorete edno modno spisanie ot london ili Parij i se zagledaite kavi sa preobladava6tite cvetove.no poprincip tazi firma nablqga na klasi4eskata moda.


Go Up