28 март , 2024, 16:00:45

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


маркови дънки на едро

Started by atov, 21 февруари , 2006, 09:59:32

« назад - напред »
Go Down

atov

Продавам маркови дънки на едро, първо и второ качество. 0888583023

emil mironov

Interesuvat me modelite prolet-lqto.Molq izpratete mi snimki ili katalozi.interesuvat me sa6to ceni,i na4in na rabota-otstapki,otlojeni pla6taniq,na4in na pla6tane,na4in na dostavka

ogini

interisuva me kakvi modeli danki predlagate i na kakvi ceni na4ina na plashtane i dostavka moje li da polu4a katalog ili mostri i v kakvi srokove?
blagodaria vi predvaritelno


vasil

moje li i az da polu4a niakakvi snimki ili katalog i sa6to taka grada v koito se namirate

Mariana Chtereva

imam magazin v zentara na starata zast na Sosopol

Mariana Chtereva

imam magazin.Tarsia partniori sa svmestna rabota


dora

gelaq da polu4a katalog ili snimki na modelite. v koi grad se namirate telefon za kontakti. grad Sofia

петър димитров

интересува ме какви марки дънки предлагате , на какви цени и дали издавате фактури.

S.G

ako imash nujda ot markovi drehi na niski ceni pishimi edin e-mail

thea

aktualno li e vsi4ko? interesuva me kakvi marki dunki predlagate, ceni , kude se namirate i dali imate baza v sofia? kakvi otstupki i dali ima razsro4eno plastane? blagodaria

thea

interesuvat me malki koli4estva i atraktivni ceni, kakvi marki imate? pratete mi email- hotlookfashions@hotmail.com .blagodaria

dani

interesuvat me tseni i modeli - majko, damsko moje sa6to i detsko- kolektsia esen zima.



Съобщението беше редактирано (08-18-06 11:17)

Go Up