markovi drehi

Started by S.G, 23 май , 2006, 14:38:25

« назад - напред »
Go Down

S.G

Imam magazin za drehi v italia,drehite sa:Dolce&Gabana parva linia D&G,Roberto Cavalli,Gucci,RICH,Blumarine,Versace,i drugi. mnogo niski ceni,
Za kontakt sgmoderno@abv.bg

Georgi

zainteresuvan sam ot tvoiata oferta iskam daznam neshto poveche za drehite koito pradlagash.prati snimki i ceni na drehite blagodaria,chao

Georgi

V momenta sam v italia da pazaruvam drehi za magazinami iskam da znam kade se namira i kak moga dago nameria moiat e-mail e:redpassio@mail.bg

nikolay

Interesuvam se ot predlaganite drehi
daite mi telefon za vrazka

sgmoderno

ispratihti e-mail s moit nomer mojesh dase obadish dase razberem

anahita

imateli vazmojnost da mi izpratite katalog s ceni ..predvaritelno vi blagodaria anahita@abv.bg

MILEVA

ZDRAVEI INTERESYVAM SE OT MARKOVI DREHI ZA MAGAZINA MI MOLQ ORATETE MI KATALOG I CENOVA LISTA ZA DA SE ZAPOZNAQ PO PODROBNO I DA SE SVARJA S VAS.    BLAGODARQ PREDVARITELNO

blankabianka

относно марковите дрехи искам да кажа че има доста мошеници които шият дрехите в някой гараж и им слагат "марковите етикети",като плащан на някоя шивачка  жълти стотинки, ги продава после като оригинал  за доста пари.Така че съм 100%сигурна че и вие сте един от тези  мошеници с марковите дрехи

jani

kakvo stana tuk?ima li nqkoi koito vidq tezi drehi?

johnney

 ZARA?.......Ako se interesuvatre ot ZARA.......Predstavqm firma "Oseny" OOD zanimavame se sus shivashka deinost
veche ot 10 gonini. Shieme na ishleme ( za zapadni marki za iznos) za tova sigurno ne ste chuvali za nas. Ot 2 godini veche sme osnoven dostavchik na ispanskata firma ZARA i obiknovenno ostavat broiki ot iznosite koito gi prodavame v Sofia. Imame magazin na Graf Ignatiev ( ako ste s grub kum KFC    
se pada desen diagonal: 7A nad magazina pi6e OSN) i sklad v Dianabad (kudeto prodavame i na edro) ako proqvqvate interes mojete za se obadite na 0885 697 888 Ivan Koychev se kazvam s radost she vi otgovorq na vuprosite :)

Cleopatra

Imam magazin za drehi i se interesuvam ot cenite, shte sum vi blagodarna ako mi izpratite na mail-a cenova lista. Blagodarq! elinikova84@abv.bg



Съобщението беше редактирано (10-26-07 16:06)

Efi

boje boje ako vi interesuvat tolkova markovi drehi se svarjete s niakoi  ot agentite im, taka shte ste  sigurni  che naistina stava vapros za originalnite modeli , aman ot falshifikati

Tammy

I az sum zainteresovana, naj -ve4e ot pantaloni . Pi6i mi na nu6on@yahoo.com i mi kaji kude sa magazinite

DANIE

Zdraveite! Jiveq v Italia i se zanimavam s iznos na drehi, obuvki i 4anti na dobri ceni. Za pove4e informaciq email danie_italy@hotmail.it   Tel. 0039 3403366630

ZDRAVEITE! Jiveq v Italiq i se zanimavam s iznos na drehi, obuvki i 4anti. Za pove4e informaciq email Danie_Italy@hotmail.it   Tel.0039 340 33 66 630

Храбрия шивач

Danie,
Вземи го напиши 3_ти път че да могат всичкида разберат...

Go Up