29 март , 2024, 00:24:47

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


абитуриентски рокли

Started by polyyy, 23 декември , 2005, 12:47:54

« назад - напред »
Go Down

adore

Здравейте!На ул. Цар Самуил 18, София (трета успоредна на бул.Витоша), мойете да поръчате Вашата мечтана абиториенска рокля на специалист моделиер на дамски облекла.Поемаме от А до Я вашата поръчка, а също така можем да намерим и подходящите "Пепеляща обувка, чанта и аксесоар".Благодаря.

mina27

Priemam pora4ki na rokli po snimki,imam i svoi modeli.Za snimki mi pishete na imeila mina27@abv.bg

nikol_sn

Абитуриентски рокли можете да видите и на - htpp://moite-obuvki.com

mimi000

продавам черна бална рокля, сатен, страхотен модел, шита е в модна къща Принцес, по мои размери 170 см височина и 60 кг, но роклята може да бъде ремонтирана. Към роклята подарявам чанта от същия плат. Цена 150 лв
Някой ако проявява интерес да пише.

Маргарита


trqbvat mi modeli za balni rokli:} 6te mi pomognete li?Znae li nqkoi specialen sait


Аз поръчвам дрехи и обувки от Хипермаг,има много голямо разнообразие със сигурност ще си харесаш нещо

kypani

за тази година ще видим каква рокля ще се търси

kamelia_ivanov

Тази година пак имаше няколко неподходящи предложения по време на баловете !

aleks412

Не се притеснявай, ще намериш решение на проблема. Тази година една моя приятелка беше абитуриентка, майка й е в Испания, баща й в Германия, а тя живее с баба си. Родителите й пращат пари, но те не стигат. Това, което направи тя, беше да не пръска много пари за скъпи рокли, но пак и бяха нужни парички, защото освен това кандидатстваше. Накрая баба й изтегли безлихвен кредит от Credisimo и реши от части проблема си. Въпреки че не беше със супер скъпа рокля, беше много красива. Така че не се притеснявай, ще намерите решение.

Go Up