28 март , 2024, 12:07:47

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Бутик търси

Started by Tzvetelina Solbach, 16 февруари , 2004, 05:06:00

« назад - напред »
Go Down

VKS

Здравейте,
Казвам се Ваня Пеева... работя и живея в гр. Пловдив.... От много години се занимавам с дизайн и ръчно плетиво... Смея да твърдя, че имам собствен стил, който много се харесва, защото винаги съм в крак с модните тенденции и цветова гама. Имам редовни клиентки от Германия, работя успешно вече 3 години с бутика на Ирен Крижошиева във Флорида. Имам и собствен магазин-галерия в центъра на Пловдив.
Отоварям на Вашите условия, защото имам фирма и мога да издавам всички необходими документи. Имам нужния капацитет и най-вече много творчески потенциал. Разполагам със снимков материал, от който бихте могли да си създадеете представа за стила на плетивата. Изработвам освн това и аксесоари и уникална бижутерия... шалове плетени чанти и т.н. Ако провияте интерес, моля пишете ми за да проведем и уточняващ разговор. Оставям Ви и всички останали начини за връзка с мен:
GSM 08885203252
Tel   032-668778
Skype:vkspirit92

Go Up