Фирма Junona

Started by Рени, 22 март , 2005, 15:36:52

« назад - напред »
Go Down

Рени

Някой знае ли координати на фирмата производител на марката Junona. Благодаря предварително!

Studio Nadin Style

088 820 02 68-Katia Geneva, sobstvenik
www.bgfashionchamber.com


Рени

Изключително съм ви благодарна за бързия отговор. Желая ви всичко най-хубаво!!!

Благомир Станев

Някой знае ли друг номер на същата фирма понеже посочения по-горе номер не отговаря.


savina

zdraveite,
tazi godina imam bal i imam goliamo jelanie va6ta firma da u6ie roklita za6toto mislia 4e vie ste idialnite

veronika

iskam da polu4a telefon za vrazka s firma JUNONA

veronika

tel za kontakti

Kamelia


reni slaveikova

interesuvam se kade v Plovdiv i Pazardjik moga da nameria va6 magazin ili po printsip magazini v koito se predlagat va6ite stoki.Blagodaria predvaritelno:)

monika

k1de v1v varna ima magazin izcqlo s va6ite drehi


Junona

asdf

vicky_2007

k1de v1v varna i dobri4 ima specializirani magazini na Junona??? nik1de ne moga da namerq v internet vsi4kite kolekcii i vi molq ako imate sait v bg i moje da se por14vat stoki po malko broeve molq Vi kajete

Krema_81

Molq vi da mi pokajete pone vsi4ki vazmojni kombinazii za buzi obli4ani pod bolero

vicky_2007

Магазини на Юнона във Варна

1. На белия пазар с алуминиевите магазинчета което е с-у училище Дебелянов на центъра.Пада се като влезеш в пазара в самото начало вдясно на един ъгъл, с големи стъклени витрини и манекени.

2. На "Дубровник" има малко квартално магазинче, в което зареждат всяка нова колекция.

3.Фирмения магазин на Юнона се намира в началото на ул. Ивайло, до колхозния пазар, съвсем в началото под един блок.  До тях има магазин за климатици.



Съобщението беше редактирано (01-15-08 17:34)

Go Up