Конструиране - моделиране

Started by Николай, 05 март , 2005, 14:11:44

« назад - напред »
Go Down

Vlado

Zdraveite vsi4ki.Bih iskal da vi popitam znae li nqkoi ot kude moje da si namerq(svalq) bezplatno "Gerber" ili "Lectra"
Blagodarq vi.
moqt e-mail e  vladimir_d_i@abv.bg

Vlado

Zdraveite znaete li ot kude moga da namerq Gerber ili Lectra
Blagodarq

DJJoe

Vlado!

До колкото ми е известно в arenabg.com има версия на Lectra!

Vlado

Blagodarq ti DJJoe. moje6 li da mi pomogne6 kak da izteglq Lectra ot arena.bg
Napravih si registraciq no ne mojah da q izteglq.
Predvaritelno ti blagodarq


iovy

здравейте,
искам да попитам дали GERBER може да чете optitex файлове-и във какъв формат трябва да са те  за да ги отворя.Благодаря ви предварително


opticad

Здравейте Йови,
Гербер не може да чете директно файлове на Оптитекс, затова ще трябва първо да бъдат експортирани от Оптитекс в DXF формат.
Ако имате повече въпроси, можете да ми пишете на:
info@opticad-bg.com

Ети



Познавам малко GERBER,от няколко гсдини работя на LECTRA.Ако трябва да ги съпоставя,мога да кажа,че е удоволствие да се работи на LECTRA.Ако имаш конкретни въпроси,можеш да ми пишеш:ice_womann@abv.bg.Освен на LECTRA,работя и на Consult.Щте се радвам,ако мога да бъда полезна и да обменим мнения.

iovy

Zdravei,Eti
ot kakto rabotia na Gerber se ubedih 4e ne e ot nai savar6ennite razmnojitelni sistemi.Mnogo malko sam rabotila na Konsult no sam na mnenie 4e softwer-a i e mnogo po-dobar sa6toto mislia i za Lectra makar 4e sam bila samo nabliudatel.Moje6 li da mi kaje6 kak moga da si razpolagam nadpisite v perimetara na kroikata,ako moje izob6to sam opitvala kakvo li ne?

Ice

Zdravei Iovy,
Ako ti izlizat nadpisite izvan gabarita na kroikata,trqbva da slaga6 po malka(kysa) prava,za6toto ma6taba e saobrazen s neq.Pri razmnojenie ako ti izliza v nqkoi nomer,q izmestva6 i neq,za da moje info-to za kroikata da e vytre.Neznaq dali si  probvala tova,no bi trqbvalo da ti re6i problema.Opitai i dano sam bila polezna.Moje6 da mi pi6e6 i na maila-ice_womann(eti)

eli

ima li kursovo za obu4enie po tezi programi v plovdiv?ako nqkoi znae mole,da mi pi6e.blagodarq

Ice

obu4eniqta se izvarshvat ot BG predstaviteli na syotvetnite firmi,no sa mn skypi.V Plovdiv ima samo za Lectra,no ne sam sigurna dali vse o6te organizirat obucheniq.Ima i v Ruse,Sofiq,zavisi za koq CAD/CAM pita6.

Silvina

На 20 юни от 10 до 11 ч. в предаването "Искрено и лично" на bTV ще можете да научите подробности за дейността на Национална камара за мода и за нейната председателка Надя Вълева. Можете също така да следите сайта на Интернет адрес http://bgfashionchamberlook.blogspot.com/ , където публикувам новини.

Антония

Здравей Жоро,

аз лично съм работила само с два вида системи - ASSYSST и CONSULT+.
Въпреки това бих искала да кажа, че напълно подкрепям твоето мнение по въпроса с обучението.
На всички останали искам да кажа, че да се работи с  И.Н.А. ТРЕЙДИНГ  е невероятно лесно. По мое мнение там хората са ужасно любезни и винаги реагират супер адекватно на всеки твой проблем. Имало е случаи, в които аз съм имала проблем в работата си със системата и тези, които са могли да ми помогнат са стояли в офиса си до среднощ за да може да се реши този проблем.
Дано всички фирми се научат да работят като тях.

zoia

здравейте,
търся  някаква литература/учебник/за конструиране  на бельо-мъжко и дамско.
ще съм благодарна ако ми каже някой откъде мога да си купя.

vasil63





Съобщението беше редактирано (01-30-08 15:09)

Go Up