16 април , 2024, 20:25:01

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


magazin i sklad za drehi tarsi kontakt s bg.proizvoditeli na sportni oblekla

Started by zlatka, 06 ноември , 2004, 12:32:44

« назад - напред »
Go Down

maathr

zainteresovana sum ot obqvata vi otavqm vi e-mail si
maathr@abv.bg
Blagodarq predvaritelno!

maathr

Моля за повече информация относно облеклата които прдлагате.
Благодаря предварително!
Христова

maathr

Моля за повече информация снимков материал ако може.
Благодаря предварително!
Христова

Qna Dimitrova

Firma-proizvoditel predlaga detski sportni oblekla,raznoobrazie ot modeli i materii za vsichki sezoni.Visoko kachestvo na dostypni ceni !!!Otsypka pri golemi kolichestva...038/500 331 ; email : shansbg3@abv.bg

Iordanka Ivanova

zdraveite.
proizvoditel sam na detski sportni drexi.ako proqvqvqte interes pi6ete na emaila.

Etnadq

Proizvoditel sam na sportni i elegantni  damski  bluzi i teniski ,izgodni ceni,rabotim i po proekt na klienta

Zdravka Boneva

Здравейте!
Търся български производители на спортни стоки за съвместна работа.
Моля за снимков материал и ценова листа!Очаквам вашите предложения на E-mail: liviq@abv.bg

Zdravka Boneva

Здравейте!Интерисува ме вашата обява.Моля за снимков материал и цени!

Zdravka Boneva

Здравейте!Интересуват ме вашите стоки.Подайте ми на  E-mail -снимков материал и ценова листа към моделите.

Zdravka Boneva

Интересува ме вашата оферта,актуална ли е още?Моля за инфо на E-mail......

Zdravka Boneva

Здравейте!Интересувам се от вашата оферта!

Филип

Здравеите интересувам се от вашата обява и желая да установиме контакт.E-mail-komisariat@abv.bg

sencheva

Zdraveyte.Ineresuvat me damski i majki modeli .Molq izpratete mi snimki,ceni,i usloviqta na rabota.kato targovski otstapki,otlojeni pla6taniq,na4in na pla6tane,na4in na dostavka.sencheva@hotmail.bg

Healer_G


Zdraveyte.Ineresuvat me damski i majki modeli .Molq izpratete mi snimki,ceni,i usloviqta na rabota.kato targovski otstapki,otlojeni pla6taniq,na4in na pla6tane,na4in na dostavka.sencheva@hotmail.bg


Proizvoditel sam na sportni i elegantni  damski  bluzi i teniski ,izgodni ceni,rabotim i po proekt na klienta


zainteresovana sum ot obqvata vi otavqm vi e-mail si
maathr@abv.bg
Blagodarq predvaritelno!

Не пишете на латиница! >:(

Go Up