29 март , 2024, 01:59:47

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


magazin i sklad za drehi tarsi kontakt s bg.proizvoditeli na sportni oblekla

Started by zlatka, 06 ноември , 2004, 12:32:44

« назад - напред »
Go Down

Martin

Интересувам се от младежка мода и ако може да ми изпратите снимки и телефон за връзка на martin_4oo@abv.bg


Mariyana Antonova

Здравейте
Интересува ме дали в град Пазарджик имате представител. Ако не - бих Ви помолила да ми изпратите малко по-подробна информация за дрехите които предлагате.
Благодаря Ви предварително

Mariyana Antonova

Здравейте
Имате интересни дрешки. Мен ме интересува къде се намирате. На какъв адрес можем да Ви намерим и също така ако обичате да ми изпратите на e-mail някакви цени.
Благодаря Ви предварително

AlaMimeto

INTERESUVAT ME MODELITE NA VASHITE DREHI.MOLQ IZPRATETE MI SNIMKI.


AlaMimeto

Interesuvam se ot dunkite, mujka i jenksa moda li sa?I na kakvi ceni sa?

ася

Здравейте,производители сме на спортни младежки облекла.Моделите ни се обновяват на всеки две седмици.Предлагаме поли,сукмани,сака и дамски панталони.Търсим контакти със собственици на магазини и складове.

violeta_55

Molia za katalog i ceni.Blagodaria

miki

Здравейте,ще си отварям магазинче и ме интересува да видя какво предлагате.Благодаря предварително.

Marinela

Търся БГ производители на тийн дрехи за магазин в Гърция.

ico_kinov

izpratete mi snimki ako mojete.

iskra


ANTOANETA

vazmojno li e da mi ispratite informacia za modelite i cenite,shte otvarqm magazin v Plovdiv antoanetkata@abv.bg

violeta_55

Zainteresyva me va6ata obqva.Molq za katalog, ceni i telefonen nomer.

meli_m

модна къща MISS MATCH търси дистрибутори. Колекцията ни можете да разгледате на http://www.miss-match.eu. За повече информация тел.0888299900 и 032/940578, както и skype:miss-match.magazin

PIN UP

PIN UP BG - представител на модна къща PIN UP Greece предлага зареждане на магазини в цялата страна. Колекциите на PIN UP предлагат разнообразие и актуалност произведени от луксозни естествени платове, съобразени с модните тенденции. София, жк.Младост 1, търг.център "Лилиян"  0899 981989

Go Up