29 март , 2024, 15:33:50

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


magazin i sklad za drehi tarsi kontakt s bg.proizvoditeli na sportni oblekla

Started by zlatka, 06 ноември , 2004, 12:32:44

« назад - напред »
Go Down

Светослав

Отвори врати нов склад на едро за мъжки ризи,дамски и мъжки блузи! Стоката е от българска,от производител! С цел разширяване на пазара търсим търговци от цялата страна.За повече информация и снимки на моделите , пишете на този e-mail.  svetoslav_nichinkov@abv.bg



Съобщението беше редактирано (08-07-06 12:47)

dani

може да изпратите модели и тсени на dani5_78@abv.bg

Jivka

Zdraveite.Az imam magazin vuv Varna i tursq vnositel na duki -damski,mujki i detski,blyzi,ancynzi,belio i podobni ejednevni drexi.Magazina raboti ot edna godina kato detski magazin i jelaq da raznoobrazq asortimenta s damsko i mujko .Mojete li da mi pomognete?

Emily

Zdraveite ,imam magazin v Sofia bih jelala da vidj kakvi modeli predlagate i ceni ako e vazmojno

milen

shte otvarqm magazin ochakvam predlojeniq, snimki i ceni  na e-mail: kjmilen@abv.bg tel:0897545331

violeta_55

Zaintriguva me va6ata obqva molq izpratete katalog i telefon za vrazka na poso4eniq e-mail violeta_vasileva5@abv.bg

violeta_55

Dopada mi predlojenieto vi.Molia za katalog i ceni.Blagodaria

Martin

Imam magazin v Varna i iskam da vidq katalog za mladejka moda. Molq pratete mi na posocheniqt email i telefon za obratna vryzka. Blagodarq vi predvaritelno.

petkov_90

Добър ден фирмата ни Петков 90 е производител на спортни блузи и суичъри. Със дългогодишен опит в тази област. Работим предимно с магазини в цялата страна. Произвежданите от нас артикули са със високо качество и добра опаковка. Използваме трикотажни платове със сто процента памук. Фирмата е със седалище град Плевен. Тел. за връзка 0887 52 62 02, 0886 23 17 85, 064 83 32 48

zlaten lav

zdr! mojete li da mi pratite katagog na drexite koito predlagata na @-l
svobodaa@abv.bg

lili_75.vd

izpratete mi snimki i ceni na predlaganite drehi predvaritelno blagodarq

lili petkova

atanas

Фирма Данил е производител на дамски,мъжки и тийнейджърски облекла.Работим само с български платове.Фирмата разполага със складове в Пловдив,София и Димитровград.Търсим дистрибутори от цялата страна.Пишете ни или се обадете за допълнителна информация на e-mail dnlfashion@abv.bg и телефон 0896/555579

atanas

Фирма Данил е производител на дамски,мъжки и тийнейджърски блузи.Работим само с български платове.Фирмата разполага със собствени складове в Пловдив,София и Димитровград.Търсим  дистрибутори от цялата страна.Пишете ни или се обадете за допълнителна информация на e-mail dnlfashion@abv.bg и телефон 0896/555579

esi

Производител на младежка мода сьс собствена марка.
"Oeko-Tex Standard 100" материи.
Търся контакти с потенциални клиенти в национален и европейски мащаб

GULCETO

VNOSITELI  SME NA  TRIKOTAJNI  PLATOVE  I  PROIZVEJDAME  IZDELIYA  PO MODEL  NA  KLIENTA .IZRABOTVAME  NADPISI  I SNIMKI  VIRHU  DREHI.DOSTAVYAME  OSTATI4NI KOLI4ESTVA OT  IZNOSITE  NA RENOMIRANI  MARKI I IMAME  MEJDUNARODEN TRANSPORT I IZDELIYATA  PRISTIGAT  S  NORMALEN  VNOS  I  FAKTURI.

" vie  mechtaete  nie  presizdavame"

Go Up