19 март , 2024, 11:15:58

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


magazin i sklad za drehi tarsi kontakt s bg.proizvoditeli na sportni oblekla

Started by zlatka, 06 ноември , 2004, 12:32:44

« назад - напред »
Go Down

zlatka

 Магазин за спортни облекла и склад на едро търси контакт с фирми
Интересувам  се само от тинейджърска мода- дънки, якета, блузи...


за Златка

Произвеждам младежки блузи от ефектни платове, интересни модели за ежедневието. Оставете e-mail за да ви пратя снимки


krasimira

Shte otvarqmmagazin i tarsq proizvoditeli na drehi,imam jelanieto da vida kakvo predlagate.

Nadia Valeva

България е страна, в която модата се развива с бързи темпове. Това продиктува нуждата както на ценители, така и на специалисти от списание като "Студио Надин Стайл". Два пъти годишно то ще насочва с идеи, налага щрихи, диктува тенденции и индивидуални решения, поставени с българско и световно виждане. Страниците на единственото по рода си списание за моден дизайн в България дават шанс за развитие на творческото мислене на младите таланти. В същото време то подпомага и дейността на всички утвърдени в модния бранш.
Идейните проекти са на творчески екип, съставен от финалистите на Първия национален конкурс за млади стилисти-дизайнери, организиран от списание БГ бук и Съвета по моден дизайн към Националната Камара за мода. Избрани при оспорвана конкуренция от международно жури с председател Министъра на труда и социалната политика г-жа Христина Христова, те представят потенциала на младите хора.
   Всички 144 кройки на моделите са изпълнени в размери по европейски стандарт. Гъвкавата идея на списанието дава възможност да си поръчате само кройката или готовият модел, като посочената цена включва материала и доставка на територията на България. Това дава шанс на индивидуалните клиенти, които могат да приемат предизвикателството да изработят модела сами; за абитуриентите, които винаги искат да са ексцентрични и оригинални; за търговците на едро и дребно; за модните къщи, които могат да обогатят колекциите си. Чрез "Студио Надин Стайл" клиентът има възможност да даде поръчка за изработка на серия идейни проекти или цялостни колекции в избрани теми или разработки по снимка. Предложението е подходящо за инвестиращите в модни марки.
   Нека внесем повече екстравагантност и красота в ежедневието си!

silvia sotirova

INTERESUVAT ME MODELITE NA VASHITE DREHI.MOLQ IZPRATETE MI SNIMKI.IMAM MAGAZIN ZA FASHION OBLEKLA.BLAGODARQ VI PREDVARTELNO!

Георги Драгев

Фирмата ни внася изключително качествени италиански шапки. Много богат избор. Къси срокове за доставка на стоката от Италия. Обадете ни се!

Георги Драгоев


katia

jelaia da otvariam magazin interesuvam se ot balgarsko belio danki i drehi za mladeji molia zainteresuvanite da mi pratiat snimki na adresa mi molia za serioznost

Dimitar Mitev

Imam mnogo interesni drehi za mladi hora ako proqvqvate intees pi6ete.

Tzvetelina Stamboliyska

Proiaviavam interes kem fashata oferta .Nadiavam se , che shte mi izpratite snimki i sederjanie na materiite.kede se namirate i vsiakakva druga informatzia s koiato shte moga da se sverja s vas.

Tzvetelina Stamboliyska

Interesuvame vasheto predlojeni  ,ako e vezmojno mi izpratete snimki ,sederjanie na materiite i vsichko neobhodimo za da se sverja s vas na e-mail:tzveti69@yahoo.com

Nevena Tcenkova

Г-жо Тодорова,
казвам се Невена Ценкова и съм моделиер на облекла съвместно с моя колежка изработваме и създаваме цялостен дизайн на дамски облекла, изготвяме единични мостри и по малки количества. За повече информация можем по емайл да ви изпратим снимков материал.


Sleazy studio

www.sleazystudio.com
Razgledaite tozi sait! Ima mnogo interesni sporti drehi.Priqtno gledane!


Sleazy studio

www.sleazystudio.com
Razgledaite saita,za da vidite edna naistina kreativna modna liniq.Priqtno gledane!

Go Up