28 март , 2024, 21:18:47

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Tarsia firmi

Started by Petrov, 07 август , 2004, 11:24:14

« назад - напред »
Go Down

Petrov

Tarsia firmi,koito da izkupuvat butikovi oblekla (haute couture),kakto i firmi predlagashti tekstilni i spomagatelni mat.,shevni mashini i vsichko svarzano s proizvodstvo na oblekla.

Mario

proizvoditel sam na transferi/shtampi/za textilnata promishlenost - naduvni ,
gliterni,ploski i tn. ako se interesuvate i imate presa za transferi s koiato da gi nanasiate na izdeliata pishete mi na maila.

krasimira

Shte otvarqm magazin i iskam da vidq kakvo predlagate.

Mira Grabic

sdraveite,mozete li da mi ispratite snimki.interisuvat me sa prodazba v Germania.
Blagodarja, Mira

Nedialko Penev

Predlagam sadeistvie na firmi koito iskat da kupuvat markovo Italiansko obleko na edro,direktno ot Italia na tseni na koito ne mojete da namerite nikade.

vesko

interesuvame ofertata.kak moga da vidia kakvo predlagash?as sam v ispania.

ferro

proizvejdam vsqkakva marka i model teniski,bluzi,pletivo

ergyun

az sim proizvoditel,imam dve fabriki pisetemi ili mi ispratete konkretno kakvi modeli ikavato materia vi interesuva

Svetlana Grekova

Zdraveite.Predsto ni otkrivane na magazin za drehi v centura na plovdiv i sme silno zainteresovani da vidim kakav tip drehi predlagate.kak bihme mogli da vidim s kakvo razpolagate i da pogovorim eventualno za ceni.blagodarq vi predvaritelno.

Gunay Mustafa

Zdraveyte imam edna fabrika koyato proizvejda (vatirani ancuzi,damski pantoloni,teniski ot triko)

zlaten lav

        ZDR.
  interesuvam se ot predlaganite ot vas shtampi! imali nqkade stranica ili ne6to podobno   kadeto mogat da se razgledat mostri
da se predloji oferta

ste o4akvam otgovora vi

AlaMimeto

Interesuvam se kakvi sa drehite koito predlagate ot Italiq?
Tui kato na men mi trqbavt sportni, sportno elegantni, vsekidnevni drehi za magazin.
Blagodarq Vi predvaritelno:)

Maria


TEDI MI

Имам шивашко ателие и търся фирми предлагащи ишлеме. В момента работя дамско и детско облекло.

meli_m

можете да разгледате новата ни колекция "ПРОЛЕТ-ЛЯТО 07" на адрес: http://www.miss-match.eu. За контакти тел.032/94-05-78 и 0888299900, както и skype: miss-match.magazin

VKS

здр
Предлагам ръчно плетиво, но стилно и съобразено с модните тенденции.
Предлагам и авторска бижутерия и аксесоари. Ако Ви интересува, пишете ми ще говорим подробно.
--
Редактирано: пишете на кирилица!

Go Up