28 март , 2024, 23:07:05

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


obqva

Started by Zeki, 21 юли , 2004, 09:51:16

« назад - напред »
Go Down

modist

zdraveite fashion liubiteli,az sam mlad tvorec s mladi,sveji iunikalni modni re6eniia.Ako niakoi ot vas se nujdae ot interesni i izpalnimi modeli neka se obadi za men 6te bade udovolstvie

veni

zdravei,az sum Veni.interesuvat me skici na balni rokli,tui kato tazi prolet 6te imam bal. ako moje da mi pratite nqkoi skici.blagodarq prevaritelno

BlackButterfly

az iskam da vi pomogna vyv tyrseneto na bul4enski i balni rokli zatova vi pra6tam sajtova, no ako lsu4ajno namerite sajtove sys balni rokli no po kysi (malko pod kolqnoto) bihte li mi pratili snimki na tozi adres a sy6to i sajtove

Didi_Denkova

Zdraveite. Nqkoi moje li da mi pomogne...iskam roklq, koqto vsu6toto vreme da me pravi sravnitelno po visoka...visoka sum 1,50;teja - 40kg.;merki - 78,60,80...a ako imate i nqkavi skici...o6te po dobre...blagodarq predvaritelno



Съобщението беше редактирано (09-27-06 13:54)

Didi_Denkova

Zdr,kazvam se Denica i mn se interesyvam ot balno rokli,ako moje da mi prati6 nqkolko...blagodarq ti

kari

daite nqkoi link za rokli wee :}}


m-i-n-i-k

da az se interesuvam kak vo moje6 da mi predliji6 4akam tvoqt otgovor


marthens

Търся някой, който може да конвертира Lectra-файлове в *dfx.

nina

Ani

PLS.... Pratete mi  snimki na 4erveni balni rokli....
ani_canova@abv.bg

rumyana_2007

molqte da mi dadesh saita za balni rokli shte sum ti mnogo blagodarna.

cvetelina

Моля Ви, дайте ми сайт с рокли, но искам нещо не толкова официално и късичко, и по-секси. Имам бал тази година, но искам рокля, която да не ми стои след това в гардероба. Давам Ви e-mail rozova_mucunka@abv.bg
Благодаря Ви предварително!
Cvety:)

dimitriq

Здравейте,продавам булченска рокля,подходяшта за жена до1.60см и до 50кг. Цената на роклята е 200лв.,ако имате желание мога да Ви пратя снимки на ваш e-mail.а Вие изпратете съобщение на моя.dimitriq1982@abv.bg

stoyna todorova

tursia,skici,na damski oblekla,sportno eleganten stil,e-mail tancheto_sexy@abv.bg

interesuvam se ot moda,i ot vsiakukuv vid kroiki,ako niakoi moje da mi pomogne,Blagodaria predvaritelno

Храбрия шивач

Къде да ти пратя моите скици?.... :-DDDDD
Мислиш ли че някой сериозно ще откликне на молбата ти?
Все едно е да напишеш в сайт за музика...
"Интересувам се от музика, ако има някой композитор да ми предостави нотните си листи ще съм му много благодарна"
Безумие е това което изказваш! Твърде, твърде не професионално!

Go Up