28 март , 2024, 17:35:38

News:

Забавлявайте се с Lady Popular - безплатна онлайн игра за супер момичета
https://beauty.fashion.bg/article/5932/30/Lady-Popular-bezplatna-online-igra-za-momicheta


obqva

Started by Zeki, 21 юли , 2004, 09:51:16

« назад - напред »
Go Down

DiDo

Здравейте: Търся сайт за МЪЖКИ СПОРТНО ЕЛЕГАНТНИ облекла.Ако някой може да ми помогне моля пишете ми :) успех на всички търсещи :)


camaramoda

НАЦИОНАЛНА КАМАРА ЗА МОДА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ
С ПОДКРЕПАТА НА GTZ, ФЕДЕРАЛНОТО МИНИСТЕРСТВО ЗА ИКОНОМИЧЕСКО РАЗВИТИЕ И СДРУЖЕНИЕТО НА НЕМСКИТЕ ДИЗАЙНЕРИ

ПОКАНА
ЗА УЧАСТИЕ В РАБОТНА СРЕЩА НА ТЕМА:
МОДНИ ТЕНДЕНЦИИ ПРОЛЕТ/ЛЯТО 2007

Уважаеми колеги,
Националната камара за мода на Република България с подкрепата на GTZ, Федералното министерство за икономическо развитие и Съюза на немските дизайнери стартира поредния от серията работни семинари в подкрепа на българската модна индустрия.

Имаме удоволствието да Ви поканим да участвате във третия от тях.

Целта на работните срещи, съпроводени с мултимедийна презентация е да получите най-новата изпреварваща информация за модни тенденции, цветове, стайлинг, материи, силуети и детайли за детска, дамска и мъжка мода, една година напред за сезон пролет/лято 2007.

ПРОГРАМА НА СЕМИНАРА:
03 май 2006 /сряда/ - СОФИЯ, Световен търговски център БТПП, ул. "Искър" №9, зала "A"
09.00 - 12.00 часа
12.30 - 16.00 часа
ЛЕКТОР: г-жа МАРА МИХЕЛ - президент на Сдружението на немските дизайнери, със значителен световен опит в обмена на актуална информация за модни дизайнери, преподаватели по моден дизайн, моделиери, конструктори, мениджъри на текстилни и шивашки предприятия, собственици на бутици, трикотажни фабрики, търговци на мода и модни стоки, медии със страници за мода, модни журналисти, млади стилисти и дизайнери, ученици, студенти по моден дизайн и всички почитатели на модата.

ТАКСА ЗА УЧАСТИЕ: 50 лв. /петдесет лева/ без ДДС. Включва: обучение, материали, кафе паузи, закуски. Заплащането се осъществява по банков път в полза на Национална камара за мода-България на сметка: 107 647 25 63, банков код: 621 7 630 7, Булбанк АД - клон Пловдив.
* За всички членове на Националната камара за мода и техни служители, Медиен Моден Съвет, Национален съвет по моден дизайн и техни ученици и студенти, финалисти І и ІІ кръг на Националните конкурси за млади стилисти-дизайнери, абонати и клиенти на списание Студио Надин Стайл и BG fashion book, Б Т П П, Б С К, С С И, Б А Т Е К, членове и служители на Асоциацията на дружествата от леката промишленост, Браншова камара на шивашката промишленост, Браншови съюз на трикотажната промишленост, Браншови съюз на производителите на текстил и НТС-текстил, облекло и кожи, Б А П И О Т и др. браншови организации - 20% отстъпка! / ползва се срещу валидна членска карта/.

КРАЕН СРОК за заявяване на участие: 30 април 2006г.
Моля, изпратете Вашата попълнена регистрационната карта на E-mail адрес: camaramoda@abv.bg или на факс: 032/ 63 22 71 в централен офис Пловдив или на 02/943 38 40 в международен офис София.
За допълнителна информация: тел: 032/ 62 09 29; 02/ 943 38 40; 0878 25 35 15. Лице за контакти: Франц Кадири-национален секретар.

С уважение,
Надя Вълева - председател на Национална камара за мода

zdravko

tazi godina sam abitiorent nadiqvamse ba mi predlogite ne6to krasivo i oniklno  parite nqmat zna4eni

Xristty

Ei Eti nedei taka se otchaiva mila!Az sushto vse oshte nishto ne sum namerila,ama taka ili inache vseki shte se chuvstva specialen na tazi vecher nezavisimo v kakva parcalka e oblechen:)No vse pak eto ti niakoi sites da gledash,makar che az kato vidia poveche ot 10 rokli i veche vsichko mi izglejda po edin i susht nachin:)eto:
http://www.edressme.com/
http://www.drahoshcreations.com/
http://www.simplydresses.com/dresses-by-event/
ima i dr ama men veche mi omruzna da gledam taka che drug put.

Nevena Tcenkova

Izrabotvam majki kostumi po porachka ot originalni platove na Armani vnos ot Italia.Kakto damski vecherni rokli ot koprina na Armani i Valentino. Modelier sum na obleklo i shte vi napravq konsultacia za modela koito jelaete. Cenite sa dostapni. Majkite kostumi sa mejdu 250 i 300lv v zavisimost ot plata. Koprinenite rokli se opredelqt spored modela i plata.Cenite varirat ot 150 lv do 500lv.

Varna-9000
N.V.P-trade.ltd
NevenaTcenkova
0898303767
0885632137

milena

zdravei nadqvam se da polucha katalog,interesuvat me balnite rokli
 ako moje da  go polucha vazmojno nai skoro predvaritelno blagodarq

Daqna

Mili momi4e minalata godina i az sam abiturentka i znamkakvo e da tragne6 i da tarsi6 rokli i aksesoari.She vi dam saitove na razzli4ni wode6i firmi,no ne mislq 4e tova e na4ina dasinamerite hubava roklq,Wsqka ot nas iska da bade unikalna na swoq bal,no ne mislq 4e kato platite za rokli ot roda na 500 - 600 leva 6e se 4uvstvate dobre.Izberet swoq model sami i otide rpi nqkoq 6iva4ka ne 4ak tolkova izwestna i pak 6e badete krasivi.az sama si izbrah modela,da platih samo 280 leva no bqh naistina unikalna i vseki haresa roklqta mi...
www.eddyk.com
www.romantika-s.com
www.virginia-atelier.com
www.nelipramatarova.com
www.wedboutique.com
www.gsimeonova.com
www.eli0siana.com
www.princesa.cbbbg.com
www.mielenium-bg.com

ako imata nqkakvi vaproisi moje da mi pi6ete na e-meila

stanislava

Bih iskala skici s ve4erni i balni rokli,a su6to i s bul4enski rokli!Pls :)

link

da az se ineresuvam,bih se radvala ako mi prati6 nqkoi tvoi model-ako sa v 4erven cvqt o6te po dobre.blagodarq

kali

Zdraveite,
Bravo i privetstvam tova, koeto ste napisali kum devoykite-abiturentki!!!!
Az sum mayka na takava i dosta se potrudih da govorya i ubejdavam  v podobni neshta dushterya si. May uspyah!!!!!!!!!!!

stanislava

za6to ne mi otgovarq6 emaila mi e malkasladorana@abv.bg  pls nali si predlagate yslygite??!?!?

ana

v saita na spisanie Svatba ima koordinati na dizaineri i firmi koito predlagat balni toaleti
www. svatbamagazine.com

silviq

molq te prati mi ako ima6 nqkakvi mostri na po6tata.mn 6te sam ti blagodarna.:)))))))))


gugi

ako moje da mi izpratite modeli na balni rokli i pri4eski

Go Up