28 март , 2024, 13:41:33

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


obqva

Started by Zeki, 21 юли , 2004, 09:51:16

« назад - напред »
Go Down

katrin

znaete li ot kade moga da si naema roklq za bala?ili ako vie predlagate pod naem mi pi6ete.kitti@gbg.bg


neli

             hi az sam f ot pz i tazi godina sam abityrentka i yjasno mi trqbva pomo6t ako ima6 ne6to skici na rokli ili adresi na balni hubavi rokli mi pi6i 4akam skoro orgovor

reneta

zdr!az se interesuvam ot balni rokli!tova koeto tarsq e ne6to po avangardno po "6antavo" koeto bi mi podhojdalo.ako imate jelanie pi6ete mi .

judy_jak

Zdravejte!:)
 Az sam moden dizajner.Moga da izpalnja vasite idei za albiturientska roklja(ot koprina do koza,ot vsjakakvi materii) i da vi posavetvam kakav model ste e naj-podhodjast za vas!Celta mi e da izpaknete sred drugite s krasota i stil.Ako mi se doverite izcjalo-ot modela do pri4eskata,njama da sgresite.Ako vi zaintriguvah,pisete mi na e-maila-kade u4ite,kakva specialnost i kak si predstavjate vasija abiturientski toalet i mi ostavete telefon za vrazka.
                                                                                            Judy

Rabie

zdr imam bal tazi godina i nz kakva roklq da izbera ako mi prati6 nqkolko modeli na rokli mnogo 6te se radvam pls 4akam pismoto ti??? mersi predvaritelno 4ao i 4akam


emanyela

Zrdavei! Az sum Emanyela i tazi godina sum abityrientka.Nadqvam se da mi predloji6 ne6to interesno

бау


kote_pz

ako mojesh izprati mi modeli na balni rokli.SPE6NO!


didka

ako moje da mi izprati6 nqkolko skici .... :)))))

viara

TURSQ SI ROKLQ ZA BALA

tsvety

katrin ako slu4aino nqkoi ti otgovori za roklite pod naem molq te prati i na men....mnogo tursq nqkakwi magazini kudeto da predlagata tazi usluga no nikude ne namiram.

mihaela

hi,ti si mi golema nadejda,silno se nadqvam da mi pomogne6 s ne6to!tursq nekoq po nestandartna roklia da e4ervena za bal...:( struvame se nevazmojno da si namerq no....nadejda...nadqvam se da mi pomogne6!

Nevena

V nashiqt grad ima edin butik samo za elegantni ve4erni rokli koito sa unikati nqma nikade takiva po princip shiqt za opredeleni li4nosti i za tova e golqma rqdkost da si namerish neshto za samiq sebe si no az pak poznavam obstvenika i moga da pomogna na nqkoy koyto i da e toy no podgotvete si debela pa4ka pari zashtoto vsi4ko hubavo e i skapo koyto ima jelanie da mi pishi

asq

ami i az se interesuvam,taka 4e ako ima6 neshto v predvid-pi6i mi .Tazi godina sum abiturientka i vse o6te nqmam roklq.
4ao

Go Up