19 март , 2024, 07:03:32

News:

Забавлявайте се с Lady Popular - безплатна онлайн игра за супер момичета
https://beauty.fashion.bg/article/5932/30/Lady-Popular-bezplatna-online-igra-za-momicheta


obqva

Started by Zeki, 21 юли , 2004, 09:51:16

« назад - напред »
Go Down

Zeki

Nqkoi interesuva li se ot skici na ve4erni, balni, bul4enski rokli i banski kostiumi. Ako ima takiva molq pi6ete mi!!!
z_e_k_i@abv.bg

didi

Molia ako niakoi znae intrnet adresi na botici i firmi za balni rokli da mi prati na colour@abv.bg.na koito da ima izlojeni modeli

ToniTkA

Da i az bih jelala ako nqkoi ima takiva saitove neka mi prati ne6to 4e ve4e naistina sum go zakusala,a i ve4e si e vreme da se kopuva roklq ve4e nqma vreme za ni6to...mersi predvaritelno:)


dan4o

moje6 da mi gi pra6ta6 tuk!

elmira

moje li d mi prtitie modeli z blni rokli?!

Lusi

interesuvam se,ako moje6 pi6i mi na e-maila

nina

da interesuvame se kakvo mojete da ni predostavite

stanislava

zdravei.az sam stanislava,ot plovdiv sam,na 18god.tazi godina sam abiturientka i mnogo bih se zaradvala ako mi dade6 nqkoq skica,za6toto vse o6te nqmam model za balnata si roklq.
blagodarq ti predvaritelno

Nadia Valeva

България е страна, в която модата се развива с бързи темпове. Това продиктува нуждата както на ценители, така и на специалисти от списание като "Студио Надин Стайл". Два пъти годишно то ще насочва с идеи, налага щрихи, диктува тенденции и индивидуални решения, поставени с българско и световно виждане. Страниците на единственото по рода си списание за моден дизайн в България дават шанс за развитие на творческото мислене на младите таланти. В същото време то подпомага и дейността на всички утвърдени в модния бранш.
Идейните проекти са на творчески екип, съставен от финалистите на Първия национален конкурс за млади стилисти-дизайнери, организиран от списание БГ бук и Съвета по моден дизайн към Националната Камара за мода. Избрани при оспорвана конкуренция от международно жури с председател Министъра на труда и социалната политика г-жа Христина Христова, те представят потенциала на младите хора.
   Всички 144 кройки на моделите са изпълнени в размери по европейски стандарт. Гъвкавата идея на списанието дава възможност да си поръчате само кройката или готовият модел, като посочената цена включва материала и доставка на територията на България. Това дава шанс на индивидуалните клиенти, които могат да приемат предизвикателството да изработят модела сами; за абитуриентите, които винаги искат да са ексцентрични и оригинални; за търговците на едро и дребно; за модните къщи, които могат да обогатят колекциите си. Чрез "Студио Надин Стайл" клиентът има възможност да даде поръчка за изработка на серия идейни проекти или цялостни колекции в избрани теми или разработки по снимка. Предложението е подходящо за инвестиращите в модни марки.
   Нека внесем повече екстравагантност и красота в ежедневието си!

Stanislava

I az imam sa6tata molba!Pls izpratete mi nqkakvi internet adresi primerno s nqkakva galeriq za balni rokli,za6toto ve4e se ot4aivam....:)Nikade ne namiram ni6to

Eti

OT4AQNA SAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MNOGO!!!!!!!!!!!
ISKAM ROKLQ!!!!!!!!!!!!!!!
MNOGO!!!!!!!!!!!!!!!
A NI6TO NE NAMIRAM NIKADE!!!!!!!!!!!!!!!!
MRAZQ VSI4KI SAITOVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A TE ME MRAZQT!!!!!!!!!!!
6tOTO PI6A!!!!!!!!!!!

ljusinda

ako moje i na men da mi se izprati su6toto na ljusinda@abv.bg....ili nai dobre spored men...da se napi6at saitovete napravo vav foruma da moje vseki da gi gleda

ceci

i az sam kato tebe eti ni6to nemoga da si namerq i se vbesqvam ako nameri6 ne6to mi napi6i

reni

Momi4eta supri4asna sum sus isteriqta vi..ot dekemvri sum po4nala da tursq vuv vsevuzmojni saitove rokli no nikoi ne predlaga kolekcii s rokli i tova me ot4aiva:) V kraina smetka ako namerite ne6to pratete mi molq vi ..mackata sus skicite na balni rokli su6to ako ima jelanie da mi prati edna duzina skici:) priemam gi :)))

Studio Nadin Style

Отговорът е: www.nadin.bg
От 01.03.2005 ще можете да разглеждате и поръчвате он лайн, дори и за порчъка на индивидуален дизайн.


Go Up