Бутик търси

Started by Tzvetelina Solbach, 16 февруари , 2004, 05:06:00

« назад - напред »
Go Down

VKS

Здравейте,
Казвам се Ваня Пеева... работя и живея в гр. Пловдив.... От много години се занимавам с дизайн и ръчно плетиво... Смея да твърдя, че имам собствен стил, който много се харесва, защото винаги съм в крак с модните тенденции и цветова гама. Имам редовни клиентки от Германия, работя успешно вече 3 години с бутика на Ирен Крижошиева във Флорида. Имам и собствен магазин-галерия в центъра на Пловдив.
Отоварям на Вашите условия, защото имам фирма и мога да издавам всички необходими документи. Имам нужния капацитет и най-вече много творчески потенциал. Разполагам със снимков материал, от който бихте могли да си създадеете представа за стила на плетивата. Изработвам освн това и аксесоари и уникална бижутерия... шалове плетени чанти и т.н. Ако провияте интерес, моля пишете ми за да проведем и уточняващ разговор. Оставям Ви и всички останали начини за връзка с мен:
GSM 08885203252
Tel   032-668778
Skype:vkspirit92

PIN UP

PIN UP BG - представител на модна къща PIN UP Greece предлага зареждане на магазини в цялата страна. Колекциите на PIN UP предлагат разнообразие и актуалност произведени от луксозни естествени платове, съобразени с модните тенденции. София, жк.Младост 1, търг.център "Лилиян", 0899 981989

prolet

predlagam izrabotvane na damska butikobi  individualni izdelia ot risuvana koprina Konstruktivno i prakti4noto izpalnenie sa li4ni.


cvetomila

proizvoditel sam na luksozna dam.konfekciq.predlagam interesni i orginalni modeli,rabotim s kachestveni italianski i avstriiski platove.za poveche informaciq 0897927472


feli

zdravei predlagam ti drehi na zara mn ka4estvena materia svetla1984@abv.bg

prodavam drehi na zara vtoro ka4estvo s nezabelejimi defekti

mila68

Здравейте !

Дали е още актуално Вашето търсене,
при напреднали в бг. модата и наложени фирми, незнам дали  ще Ви заинтригувам.
Занимавала съм се преди 6 години с шев-бутикови облекла еденични модели - собствено производство. Сега плета - обличам си новите дрехи и се чудя дали хобито ми не се превърне отново в професия.Отдава ми се и създавам ефектни модели. Правя и пана от камъни-мозайки, и битови пана за механи.
Чувствам се сама в творчеството си и търся компания или някой, на който мога да му бъда полезна.
0898632388
lazrova2@mail.bg Мила

/

Go Up